NAZWA PRODUKTU A-Z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE

Lakiery transparentne do paznokci - co to takiego?

Lakiery transparentne okażą się świetnym wyborem, kiedy zechcesz zachować delikatny look komunikując jednak otoczeniu dbałość o detale i zawsze perfekcyjny manicure hybrydowy. Transparentny lakier hybrydowy, w różnych wariantach kolorystycznych, nada Twojej płytce zdrowego i wyjątkowo naturalnego wyglądu. Lakiery hybrydowe transparentne, to dobra propozycja na każdą okazję – począwszy od spotkań biznesowych, a skończywszy na sympatycznym wyjściu w ulubionymi koleżankami!

Dlaczego warto postawić na lakier transparentny do paznokci?

Masz ochotę w nienachalny sposób pokazać swój profesjonalizm, zachowując jednocześnie kobiecość? Wypróbuj lakiery transparentne. Dodadzą Twojej płytce delikatnego blasku! Z nimi wyprowadzisz na prostą każdy projekt i zadanie od przełożonych! Masz w sobie potencjał, ale trochę self PRu jeszcze nikomu nie zaszkodziło!

Transparentne lakiery hybrydowe - przebój sezonu!

Manitiul to nasz zdobniczy hit ostatnich miesięcy! Niesamowicie elegancki i stosunkowo prosty w wykonaniu, podbił serca wielu klientek i entuzjastek marki Semilac. Wykorzystaj różne kolory lakierów transparentnych Semilac i ciesz się trendy zdobieniami! Hybrydowe lakiery transparentne będą równie idealny by wykonać bardzo popularne zdobienie typu Negative Space.

Lakier transparentne – blask i zwiewność!

Wyjątkowo delikatny look to częsty obiekt Waszych poszukiwań! Na taką okoliczność przygotowaliśmy serię hybrydowych lakierów transparentnych, które są idealnym produktem na tego typu potrzeby. Eteryczna stylizacja z wykorzystaniem lakierów transparentnych do paznokci sprawi, że przyciągniesz uważne spojrzenia i nie pozostaniesz niezauważona! Zdecyduj się na hybrydowy lakier transparentny już dziś!