NAZWA PRODUKTU A-Z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE
 1. -50% #263
  263 Lakier hybrydowy Semilac PasTells Yellow 7ml
  14,99 zł 29,99 zł
 2. -50% #264
  264 Lakier hybrydowy Semilac PasTells Lemon 7ml
  14,99 zł 29,99 zł
 3. -50% #266
  266 Lakier hybrydowy Semilac PasTells Green 7ml
  14,99 zł 29,99 zł
 4. -50% #269
 5. -50% #270
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE

Półtransparentne lakiery hybrydowe - co to takiego?

Chcesz uzyskać fantastyczną i delikatną w wyrazie stylizację? Mleczne i niebanalne połączenia zapewnią Ci kolory lakierów półtransparentnych semilac! Już teraz – w zasięgu Twojej dłoni – barwne stylizacje z użyciem hybrydowych lakierów półtransparentnych. Sprawdź najnowsze hity zdobnicze jak Manitiul, Babyboomer czy zdobienia witrażowe.

Lakier hybrydowy półtransparentny - jakie ma zalety?

Masz ochotę na niebanalną stylizację? Wypróbuj trend Manitiul z wykorzystaniem półtransparentnych lakierów hybrydowych. A może coś klasycznego? Sprawdź trend Babyboomer –delikatny sposób na wyjątkową stylizację hybrydową! Gdzieś poza wyobraźnią mamy również świetne zdobienia witrażowe, do których półtransparentne lakiery hybrydowe okażą się niezrównane! Do dzieła! Przed Tobą mnóstwo opcji na doskonały manicure hybrydowy!

Półtransparentne lakiery hybrydowe od Semilac!

Marzenia są po to by je spełniać! Wykonaj cudowne witraże inspirowane dziełami Chagalla i rozkochaj w sobie otoczenie! Pomogą Ci w tym półtransparentne lakiery hybrydowe z kolekcji Semilac! Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Oferują wyjątkowo łagodne przejścia kolorystyczne, a blaskiem i zwiewnością podkreślą każdą zmyślną stylizację opartą na bogatych i inteligentnych zdobieniach.

A może klasyka – ona również jest w zasięgu lakierów półtransparentnych!

Klasycznie, czyli bez udziwniania! Wykorzystaj lakier półtransparentny by wydobyć na światło dzienne zdrową i zadbaną płytkę! Dodaj swoim nautralnym paznokciom odrobinę kolorytu. Nie za dużo, nie za mało, lecz w sam raz! Takie cuda oferują hybrydowe lakiery półtransparentne oraz transparentne!