Kwiatowe wzory na fioletowych paznokciach

Kwiatowe wzory na fioletowych paznokciach

Łącznie 362,99 zł

Łącznie 323,98 zł

8 produktów

Fioletowe paznokcie hybrydowe – zawsze na czasie

Fioletowe paznokcie hybrydowe to sprawdzona opcja, która nigdy nie wychodzi z mody! Fioletowe lakiery są zawsze stosowne – świetnie nadają się dla podkreślenia codziennej stylizacji, w zbogacone przez kwiatowe wzory na paznokciach stają się idealnym elementem odświętnego looku. Możesz je nosić zawsze i wszędzie. Efekt WOW gwarantowany!

Kwiatowe wzory na paznokcie – stwórz z nami modne zdobienie!

Kwiatowe wzory na paznokciach to idealna opcja na wiosnę i lato. Są barwne, żywe i mają w sobie dziewczęcy urok. Jeśli zastanawiacie się, jak zrobić kwiatowe wzory na paznokciach – warto skorzystać z porad instruktorek z Akademii Semilac. To właśnie one stworzyły kwiatowe wzory na prezentowanych fioletowych paznokciach. Przyznacie, że wyglądają bardzo naturalnie?  

Rozwiń

Każda z nas kocha kolorowy manicure. Czy jest reguła według której dobieramy stylizacje? Oczywiście! Specjalne okazje i okoliczności wymagają od nas określonych kolorów. Jednak mamy swoich ulubieńców po których sięgamy, gdy mamy pełną dowolność. Kolor, który nas wyraża, mówi drugiej osobie, ba! całemu światu, jakie jesteśmy. Zobacz nasze stylizacje przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Kwiatowe wzory na fioletowych paznokciach

Kwiatowe wzory na fioletowych paznokciach
Twoja ocena
pola obowiązkowe