ZAPLANUJ CZAS NA KOLEJNE SPOTKANIE - HARMONOGRAM LIVE Z SEMILAC

Dzień tygodnia Data Godzina Instruktor prowadzący Tematyka
środa 02.09.2020 20:00 Aleksandra Śledziona Jak idealnie podłożyć szablon?
czwartek 03.09.2020 20:00 Aleksandra Śledziona Oceniamy Wasze prace i udzielamy praktycznych wskazówek.
poniedziałek 07.09.2020 20:00 Aleksandra Śledziona Wszystko o pyłkach SEMILAC.
środa 09.09.2020 20:00 Aleksandra Śledziona Co robić kiedy hybryda odpryskuje? Jak temu zapobiec?
czwartek 10.09.2020 20:00 Aleksandra Śledziona Domowe zdobienia krok po kroku oraz najmodniejsze kolory na nadchodzącą jesień!
poniedziałek 14.09.2020 20:00 Aleksandra Śledziona Jak dopasować MAKE UP do paznokci?
środa 16.09.2020 20:00 Aleksandra Śledziona Ekspresowe przedłużenie paznokci bez użycia form i tipsów!
czwartek 17.09.2020 20:00 Krzysztof Świrski Praca z żelami Semilac.

Hybrydy – co to takiego?

Dłonie to wizytówka każdej kobiety. Dlatego stworzono manicure hybrydowy, który jest idealną propozycją dla pań, które lubią zadbać o swój wygląd i jednocześnie – oszczędzić czas. Tzw. hybrydy to obecnie jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych metod stylizacji. Główną jego zaletą jest trwałość, bowiem utrzymuje się na płytce paznokcia przez 2-3 tygodnie. Na czym polega ta stylizacja? Manicure hybrydowy wykonuje się specjalnymi lakierami, bazą i topem. Wszystko utwardza się w lampie UV. Oglądając internetowy kurs robienia paznokci, można przekonać się, że jest to połączenie bardzo popularnej przed laty metody żelowej z lakierami do paznokci. W tym przypadku utwardza się specjalne lakiery, przez co długo utrzymują się na płytce paznokcia. Zaletą hybryd jest niewątpliwie to, że wyglądają bardzo naturalnie, są odporne na uszkodzenia i złamania, lakier się nie rysuje ani nie odpryskuje.

Kurs manicure online – dlaczego warto?

Kurs robienia paznokci online to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki marce Semilac można krok po kroku nauczyć się, jak zadbać o swoje paznokcie, zrobić sobie profesjonalne hybrydy – i to wszystko bez wychodzenia z domu.

Wiele początkujących stylistek rozważa wykupienie szkoleń z wykonywania hybryd. Marka Semilac wiodący producent produktów do robienia manicure hybrydowego postanowiła udostępnić swoim klientkom cenną wiedzę ekspertów bezpłatnie. Wystarczy się zapisać i oglądać dowolny film. Internetowy kurs paznokci można przejść w dowolnym czasie i o dowolnej porze. Atutem tego rozwiązania jest także fakt, że można go w każdej chwili przerwać, jeśli się nam nie spodoba, lub zakończyć, gdy posiądziemy już niezbędną wiedzę. W tym przypadku nauka ma być także miłą i użyteczną formą spędzenia wolnego czasu.

Semilac postanowił stworzyć darmowy kurs stylizacji paznokci online, bowiem wiele kobiet z różnych powodów nie ma czasu bądź możliwości, by odwiedzić salon kosmetyczny. Umiejętność samodzielnego wykonywania hybryd sprawi, że będą mogły zadbać o swoje paznokcie, gdy tylko przyjdzie im na to ochota. Modne stało się też robienie manicure podczas babskiego spotkania z przyjaciółkami, dzięki czemu można połączyć przyjemne z pożytecznym. Podczas oglądania serialu, pogawędki czy picia ulubionej kawy można zadbać o swoje paznokcie.

Kurs paznokci hybrydowych online –
jak się przygotować do szkolenia?

Jeśli interesuje cię darmowy kurs stylizacji paznokci online, to zanim zasiądziesz do szkolenia, musisz się odpowiednio przygotować. Potrzebna będzie baza, która tworzy pierwszą warstwę manicure, profesjonalne lakiery hybrydowe oraz top. Oprócz tego należy też przygotować pilnik do paznokci, blok polerski, waciki bezpyłowe oraz cleaner. Niezbędna jest także profesjonalna lampa UV, która będzie utwardzała poszczególne warstwy. Gdy twoja wiedza odnośnie do stylizacji paznokci będzie się powiększać, warto będzie zainwestować w kolejne produkty, np. ozdoby, stemple, pyłki, pędzelki itp.

Do kupienia są też gotowe zestawy startowe Semilac, dzięki czemu nie trzeba kompletować pojedynczych produktów. A do tego można je znaleźć w promocyjnych cenach.

Internetowy kurs manicure Semilac jest bardzo przystępny, stworzony w taki sposób, by był zrozumiały dla każdego. Zadbaj o swoje dłonie i dowiedz się, jakie są trendy w malowaniu paznokci – zaskocz swoje koleżanki!