Ładuję...
Stylizacje

Krótkie paznokcie - hybryda w jesiennym klimacie

Produkty użyte w stylizacji

Suma 113,97 zł

You will earn Semilac points 20 Semipoints
Charakterystyka
Icon Kształt paznokci Kształt paznokci:  Kwadratowe
Icon Długość paznokci Długość paznokci:  Krótkie
Icon Poziom trudności Poziom trudności:  Zaawansowany
Opis

Krótkie paznokcie? Hybryda też je kocha!

Lubisz krótkie paznokcie? Hybryda pomoże Ci ubrać je w jesienne klimaty. Nasza propozycja to elegancja granatu zestawiona z delikatnością bieli i wybitnie sezonowym zdobieniem. Takie jesienne paznokcie hybrydowe dedykowane są bardziej zachowawczym kobietom, które cenią sobie spokojniejsze stylizacje z jedynie lekko ozdobnym elementem.

Jesienne paznokcie 2018 – stwórz je z Semilac

Jesienne paznokcie 2018 flirtują z odważnymi kolorami i rzucającymi się w oczy oryginalnymi wzorami. Nie każdy jednak lubi takie szaleństwo i ładne paznokcie woli ubierać w stonowany, elegancki manicure. I właśnie dla tych Pań serwujemy przepis  na modne paznokcie 2018, które nie będą szły przed całą stylizacją.

Paznokcie na jesień pomaluj wyszukanym granatem z kolekcji Semilac America GO. Jeden z paznokci pokryj bielą, która będzie najlepszym tłem dla bardziej wyszukanego zdobienia. Najpierw wyrysuj delikatnie kontur, a później wypełnij go kolorami. Jesienne paznokcie hybrydowe dodatkowo doprawimy eleganckim blaskiem złotej drobiny i mamy stylizację w trendzie Fall in 3D!

Moc zaufania w naszych rękach

Pokochaliście kosmetyki Semilac i mamy na to dowody: