Kratka na paznokcie? Harlequin kocha klasyczne kolory!

Kratka na paznokcie Harlequin kocha klasyczne kolory!

Łącznie 128,97 zł

+
-
34,99 zł
+
-
34,99 zł

Łącznie 128,97 zł

4 produktów

Kratka na paznokcie to modna propozycja na Twoje jesienne paznokcie!

Kratka na paznokcie ponownie święci triumfy! Trend, który zazwyczaj zyskuje na sile jesiennymi miesiącami i tym razem wysuwa się na prowadzenie! Jeśli kratka na paznokcie ma zdobić Twój wyszukany manicure – musisz poznać bohatera sezonu! Uśmiechnij się i przywitaj z Harlequinem – to on uczyni Twoją stylizację wybitnie trendy!

Paznokcie hybrydowe – kratka black&white w połączeniu z legendarną czerwienią Semilac!

Lubisz paznokcie hybrydowe? Kratka też! Dzięki wyjątkowym właściwościom lakierów hybrydowych Semilac możesz cieszyć się zmalowaną stylizacją długimi tygodniami – bez odprysków i z niezmiennym błyskiem! Jeśli masz ochotę, by na Twoje paznokcie wskoczył modny Harlequin – sięgnij po klasyczne kolory.

My polecamy lakier hybrydowy Semilac Black Diamond 031 w połączeniu z czystą bielą lakieru hybrydowego Semilac Strong White. Klasa sama w sobie! Potrzebujesz więcej życia i emocji zatopionych w kolorze? Te najpiękniejsze znajdziesz w legendzie z palety barw Semilac! Margaret stawia na czerwony lakier hybrydowy Semilac Legendary Red 063. Nasza ambasadorka zna się na rzeczy, więc i my chętnie sięgamy po niego tworząc tę stylizację! Słusznie, prawda?

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Kratka na paznokcie? Harlequin kocha klasyczne kolory!

Kratka na paznokcie Harlequin kocha klasyczne kolory!
Twoja ocena
pola obowiązkowe