Prowadzące kosmetyczne rewolucje

Semilac rozpoczyna rewolucję
w polskiej branży kosmetycznej.

Program „Kosmetyczne Rewolucje” to nowa jakość w polskiej telewizji. Popularny format znajduje swoje zastosowanie w branży kosmetycznej. Po raz pierwszy telewizja wkroczy do branży beauty i pokaże jej prawdziwe (nierzadko smutne i zatrważające) oblicze.

SZCZEGÓŁY

Semilac & TVN Style
Kosmetyczne Rewolucje

Format programu doskonale wpisuje się w misję edukacyjną prowadzoną na wielu polach przez markę Semilac. Chcemy popularyzować wiedzę, ale i świadomość marki Semilac i jej produktów wśród stylistów paznokci, ale i ich klientów.

Stylistki paznokci dowiedzą się z programu m.in.:

  • Jak wykonać profesjonalny manicure hybrydowy, żelowy?
  • Jak bezpiecznie zdjąć hybrydę/żel?
  • Jak obsługiwać klienta, aby stał się lojalnym klientem salonu?
  • Jak szkolić personel i na co zwracać uwagę w jego codziennej pracy?
  • Jak promować salon?
  • Jakie sprzęty, narzędzia muszą znaleźć się w profesjonalnym salonie manicure?
  • Jakich błędów unikać?

Z kolei kobiety – klientki salonów będą wiedziały, na które elementy zwracać uwagę podczas wizyty w salonie oraz jak wybrać ten właściwy – profesjonalny.

„Kosmetyczne Rewolucje” to ważna, branżowa wiedza w odcinkach!

Sylwia Gołębiewska prowadząca programu Kosmetyczne Rewolucje
Prowadząca
Sylwia Gołębiewska

Pomysłodawczyni i założycielka Akademii Semilac (centrów edukacyjno-szkoleniowych dla stylistek paznokci), manager produktu kosmetycznego. Wielokrotna finalistka międzynarodowych mistrzostw stylizacji paznokci. Była instruktorka stylizacji paznokci. Promotorka kobiecej przedsiębiorczości, działająca na rzecz aktywizacji zawodowej kobiet w Polsce.

Prowadząca
Paulina Pastuszak

Dyrektor ds. merytorycznych Akademii Semilac. Instruktor stylizacji paznokci z 15-letnim doświadczeniem. Szkoli nie tylko w Polsce, ale na całym świecie - od Meksyku i Peru, przez znaczną część Europy. Jest laureatką licznych konkursów branżowych m.in. zwyciężczynią Pucharu Świata WorldCup Nail Art w Monachium, a także siedmiokrotną finalistką Mistrzostw Polski. Wielokrotny członek jury polskich i zagranicznych mistrzostw stylizacji paznokci.

Paulina Pastuszak prowadząca programu Kosmetyczne Rewolucje
Kosmetyczne Rewolucje
Oglądaj w każdą sobotę o 17:40 na TVN Style!

Zapraszamy do oglądania w TVN Style.

Format programu doskonale wpisuje się w misję edukacyjną prowadzoną na wielu polach przez markę Semilac. Chcemy popularyzować wiedzę i świadomość marki Semilac i jej produktów wśród stylistów paznokci, ale i ich klientów.