Koronkowe paznokcie w wersji jeans!

Koronkowe paznokcie w wersji jeans!

Łącznie 166,97 zł

+
-
34,99 zł
+
-
33,00 zł

Łącznie 152,47 zł

5 produktów

Koronkowe paznokcie w zupełnie nowej formie

Nieśmiertelny jeans doprawiony kwintesencją delikatności ujętej w koronce – czego tu nie lubić?! My kochamy klasyczne zestawienia w zupełnie nowej formie, a do takich właśnie zaliczamy koronkowe paznokcie w wersji jeans. To idealna propozycja dla Pań, które cenią wygodę i kobiecość w jednym – proszę się częstować!

Manitul – koronka na przezroczystości w towarzystwie jeansu

Lato rządzi się swoimi prawami. Ma być modnie, wygodnie, czasem niezobowiązująco, ale zawsze z klasą! Jeśli szukacie stylizacji idealnej, która spełni te wymogi – manitiul & jeans będzie strzałem w dziesiątkę! Do tego zestawu świetnie pasuje delikatna biel, którą możemy ubrać paznokcie bez zdobienia. Będzie klasa!

Jeansowe paznokcie tworzymy oczywiście na ciemnym, granatowym tle. We fragmencie możemy pozostawić przezroczystości, na których koronkowe zdobienie będzie wyglądać jeszcze kunsztowniej. Wykonacie je z niezastąpionym produktem Semilac White Cream Art., ze sporą porcją cierpliwości i precyzji. By całości nadać jeszcze większego blasku, można sięgnąć po niezawodny pyłek Semilac Aurora Pink 682. I gotowe!

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Koronkowe paznokcie w wersji jeans!

Koronkowe paznokcie w wersji jeans!
Twoja ocena
pola obowiązkowe