Korektory

4 produktów

Bardzo wydajne korektory, które wyrównują koloryt skóry wokół oka, maskując tym samym jej drobne niedoskonałości.

NAZWA PRODUKTU A-Z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE
  1. 01 Fair Mocno kryjący korektor do twarzy i pod oczy Zoom In Semilac
    44,90 zł
  2. 02 Light Mocno kryjący korektor do twarzy i pod oczy Zoom In Semilac
    44,90 zł
  3. 03 Medium Mocno kryjący korektor do twarzy i pod oczy Zoom In Semilac
    44,90 zł
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE

Odkryjcie nasze korektory i zakryjcie niedoskonałości!

Ciężki poranek, a może gorsze samopoczucie sprawia, że na Waszej twarzy pojawia się niepożądany gość. Czasem jest to jeden pryszcz, a innym razem wyprysków jest nieco więcej. Niestety, Waszej twarzy często towarzyszą także podkrążone oczy, a nawet nieestetyczne worki. Jak się z tym wszystkim uporać? Mamy na to złotą radę – korektor pod oczy i do twarzy dobrze kryjący Semilac!

Korektor pod oczy w płynie – dlaczego warto?

Nie używałyście nigdy płynnego korektora pod oczy i w związku z tym macie pewne obawy? Spokojnie! Już tłumaczymy Wam, dlaczego warto postawić na korektor w płynie pod oczy Semilac. Zaczynamy!

Wygodny pędzelek

Po pierwsze – łatwa aplikacja, dzięki idealnemu pędzelkowi. Pędzelek w tych korektorach ma kształt kopytka, więc pozwala na dokładne rozprowadzenie kosmetyku. Koniec Waszych problemów z aplikacją! Korektor w płynie sprawia również, że unikniecie nadmiaru produktu na twarzy i pod oczami. W końcu nie trzeba go wyciskać z tubki, a jedynie rozprowadzić pędzelkiem lub delikatnie wklepać w skórę za pomocą małej gąbeczki do makijażu i gotowe! Ale to dopiero początek dobrych właściwości korektora pod oczy i do twarzy. Czas na kolejne.

Odczucie nawilżenia

Łatwość nakładania korektora pod oczy to tylko jedna z jego zalet. Kolejną jest niewątpliwie odczucie nawilżenia, które korektor pozostawia na skórze. Dzieje się tak za sprawą wosku pszczelego, który znajduje się w recepturze kosmetyku. Została ona także wzbogacona o ferment z kakao, który wspomaga walkę z workami pod oczami. Te dwa składniki mają zbawiennie działanie na skórę, więc to po prostu grzech nie spróbować!

Ukrycie niedoskonałości nawet do 8 godzin!

Zakrycie wyprysków i niedoskonałości przez długi czas? To w końcu możliwe! Mocno kryjący korektor Semilac to dopracowana formuła o pigmentacji, która wyrównuje kolory skóry i pozwala utrzymać się nawet do 8 godzin. Nie wiesz, jak nakładać korektor pod oczy? Odpowiedź znajdziesz w kolejnej części.

Korektor pod oczy i do twarzy jak nakładać?

Jak aplikować korektor pod oczy Semilac, aby ukryć cienie lub worki? Najlepiej, jeśli rozpocznie się od wykonania małych kropek na skórze. Obszar ten powinien sięgać nawet wysokości nosa. Po aplikacji kropek należy przejść do delikatnego wklepania kosmetyku w skórę. Można zrobić to palcem lub mniejszą gąbeczką do makijażu, o której wspominaliśmy wcześniej.
A co z ukryciem pryszcza, który pojawił się na czole, brodzie lub policzkach? Wystarczy zaaplikować korektor punktowo, bezpośrednio na wypryski. To bardzo proste, prawda?
Pozostała jedynie kwestia dobrania podkładu do twarzy i odpowiedniej tonacji korektora. Zerknij do ostatniej części.

Podkład Semilac – dobry kompan korektora pod oczy i do twarzy

Lakier hybrydowy potrzebuje bazy, a korektor odpowiedniego podkładu. Jaki podkład wybrać, aby współgrał on z dobrze kryjącym korektorem pod oczy Semilac? Postawcie na podkłady Semilac. Pamiętajcie tylko o odpowiednim doborze koloru obu kosmetyków. Zrobicie to, korzystając z testerów, które są dostępne na naszych wyspach i w punktach sprzedaży. Zachęcamy do odwiedzenia najbliższej wyspy i skorzystania z pomocy naszych doradców, którzy z pewnością posłużą dobrą radą. Skorzystacie?