Kobieca elegancja w stylu ethno

Kobieca elegancja w stylu ethno

Łącznie 69,98 zł

+
-
27,99 zł 34,99 zł
+
-
27,99 zł 34,99 zł

Łącznie 55,98 zł

2 produktów

Modne paznokcie na jesień w gorącym klimacie latino!

Tej jesieni wypływamy w nieznane, by odkrywać uroki Ameryki Południowej. Zamknęliśmy je w oryginalnych i odważnych barwach tworzących kolekcję Semilac America Go! Wśród wyraźnego oranżu, głębokiego granatu, czy kobiecej fuksji (która jest kolorem przewodnim tego sezonu!) na pewno znajdziesz propozycję idealną dla siebie. My nie będziemy się ograniczać i wykorzystamy kilka barw, mieszając je w smaczny ethno manicure!

Ethno manicure – stwórz go z Semilac!

Jeśli idziesz przez życie ramię w ramię z modą, ethno manicure będzie towarzyszyć Ci jesiennymi tygodniami! Wśród jego różnych odsłon odnajdziesz też elegancką i kobiecą – z piękną i klasyczną fuksją na pierwszym planie. Zestawiliśmy ją z żywym oranżem, tworząc przyjemną dla oka barwną kompozycję. Jeśli jesteś fanką skromniejszych stylizacji – możesz na tym poprzestać.

My jednak pragniemy czegoś nowego i bardziej rzucającego się w oczy, dlatego na jednym paznokciu zmalowaliśmy zaskakujący ethno manicure! To przepiękne wzory ethno, które idealnie wpisują się w najmodniejsze kolory tego sezonu. Znajdziecie tu kobaltowy granat i kolory wykorzystane wcześniej w stylizacji. Do jej stworzenia przyda się pewna ręka i odrobina cierpliwości. Jak widać - warto!

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Kobieca elegancja w stylu ethno

Kobieca elegancja w stylu ethno
Twoja ocena
pola obowiązkowe