Chat with us, powered by LiveChat

Klasyczna czerń otulona galaktycznym lśnieniem!

Razem 37,99 zł

Razem 37,99 zł

1 produkt

Pyłki na paznokcie hybrydowe - jak wykorzystać ich moc w pełni?

Pyłki na paznokcie hybrydowe to sprawdzony sposób na przeniesienie stylizacji do innego wymiaru. Dzięki nim dodajemy manicure lśnienia i niejednoznacznego koloru. Choć pyłki na paznokcie hybrydowe często można aplikować na wszystkie kolory lakierów, w przypadku Semilac Flash Galaxy opłaci się sięgnąć po czarny lakier 031 Semilac Black Diamond. To gwarancja uzyskania najbardziej piorunującego efektu!

Rozwiń

Pyłek na paznokcie hybrydowe – czar przeniesiony do świata stylizacji!

Pyłek na paznokcie hybrydowe to Twój prosty sposób na nadanie manicure zupełnie innego wymiaru. Nie wierzysz? Wystarczy zerknąć na tę propozycję! Dobrze przygotowane paznokcie z warstwą utwardzonej bazy Semilac pokryliśmy czarnym lakierem hybrydowym. Wydawało się, że będzie mrocznie i ciężko. A tu niespodzianka!

Pyłek na paznokcie hybrydowe 668 Semilac Flash Galaxy Silver&Rosa doprawił klasyczną czerń dostojnym srebrem, które skąpane zostało w dziewczęcym różu. Barwy te stworzyły wspólnie wysmakowaną kompozycję, która mieni się najbardziej kuszącymi barwami! To nasza propozycja na wielkie wyjście lub obiecującą randkę. 

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Klasyczna czerń otulona galaktycznym lśnieniem!

Twoja ocena
pola obowiązkowe