Głębia spojrzenia

Głębia spojrzenia

Łącznie 29,90 zł

Łącznie 29,90 zł

1 produkt

Podkreślenie oka za pomocą Semilac Matt Eyeliner to tak naprawdę wzmocnienie linii rzęs przez co nasze spojrzenie staje się jeszcze bardziej zmysłowe. Odpowiednio wymalowana kreska sprawi, że spojrzenie będzie bardziej zalotne i z pazurem. Która z nas nie marzy o takim looku?

Kreskę wykonaną eyelinerem możemy zastosować w make up dziennym jak i wieczorowym.

Proponowana przez nas wyrysowana kreska eyelinerem to wyraźny makijaż oka, dla zdecydowanych, odważnych i pewnych siebie kobiet. Aby osiągnąć efekt widoczny na zdjęciu należy pogrubić linię, która wyrysujemy od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka wzdłuż linii rzęs. Powinnyśmy zwrócić szczególną uwagę na ostre zakończenia kreski przy zewnętrznym kąciku oka. Grubsza linia eyeliner-a wymaga mocnego wytuszowania rzęs, dlatego sugerujemy, żeby w przypadku tego makijażu nie poprzestawać na jednej warstwie tuszu do rzęs.

Warto pamiętać również o tym, że tego rodzaju makijaż oka współgra z każdego rodzaju stylizacją na paznokciach - będzie idealny do karnawałowego błyszczącego make up, czy też looku, w którym postawimy mocno podkreślone usta.

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Głębia spojrzenia

Głębia spojrzenia
Twoja ocena
pola obowiązkowe