Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC

Stylizacje

Głębia spojrzenia

Brak opcji dla tego produktu.

You will earn Semilac points 20 Semipoints

  • Darmowa dostawa od 69 zł
  • 30 dni na zwrot zakupów
  • Upominki do zakupów
  • Wysyłka w 2 dni robocze

Opis

Podkreślenie oka za pomocą Semilac Matt Eyeliner to tak naprawdę wzmocnienie linii rzęs przez co nasze spojrzenie staje się jeszcze bardziej zmysłowe. Odpowiednio wymalowana kreska sprawi, że spojrzenie będzie bardziej zalotne i z pazurem. Która z nas nie marzy o takim looku?

Kreskę wykonaną eyelinerem możemy zastosować w make up dziennym jak i wieczorowym.

Proponowana przez nas wyrysowana kreska eyelinerem to wyraźny makijaż oka, dla zdecydowanych, odważnych i pewnych siebie kobiet. Aby osiągnąć efekt widoczny na zdjęciu należy pogrubić linię, która wyrysujemy od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka wzdłuż linii rzęs. Powinnyśmy zwrócić szczególną uwagę na ostre zakończenia kreski przy zewnętrznym kąciku oka. Grubsza linia eyeliner-a wymaga mocnego wytuszowania rzęs, dlatego sugerujemy, żeby w przypadku tego makijażu nie poprzestawać na jednej warstwie tuszu do rzęs.

Warto pamiętać również o tym, że tego rodzaju makijaż oka współgra z każdego rodzaju stylizacją na paznokciach - będzie idealny do karnawałowego błyszczącego make up, czy też looku, w którym postawimy mocno podkreślone usta.

Moc zaufania w naszych rękach

Pokochaliście kosmetyki Semilac i mamy na to dowody:

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Napisz opinię
Dodaj własną opinię
Napisz opinię

Głębia spojrzenia

Twoja ocena
pola obowiązkowe