Gąbki do makijażu

1 produktów

Gąbeczki do makijażu, z którymi perfekcyjne nakładanie podkładu, korektora lub innych płynnych kosmetyków, nie będzie już problemem.

 

NAJPOPULARNIEJSZE
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
  1. -33%
    Semilac Mała gąbka do makijażu Beauty Sponge
    10,00 zł 14,90 zł
NAJPOPULARNIEJSZE
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA

Najlepsze gąbki do makijażu

Na przestrzeni ostatnich lat rynek beauty zdominowały gąbki do makijażu, które okazały się absolutnym hitem. Pokochały je profesjonalne wizażystki, pasjonatki kosmetyków kolorowych, a także kobiety stawiające na naturalny look w codziennym make-upie. Dzięki użyciu gąbeczki do makijażu Semilac równomiernie rozprowadzisz podkład na twarzy i szyi. Taki sposób aplikacji pozwala na dokładne wtopienie się fluidu w skórę, pozostawiając idealnie wygładzoną i ujednoliconą cerę. Ciemne plamy na twarzy czy gromadzenie się kosmetyków w drobnych zmarszczkach mimicznych nie będzie już dla Ciebie problemem. 

 

Gąbka do nakładania podkładu ułatwia życie — sprawia, że codzienny makijaż jest przyjemniejszy, wygląda bardziej naturalnie, a przede wszystkim zajmuje mniej czasu. Z tego powodu wiele kobiet nie wyobraża sobie codziennej rutyny bez użycia tego produktu. Informacje na temat tego, jak używać gąbki do makijażu, pozwalają na tworzenie trwałego make-upu i prezentowania atrakcyjnego i zadbanego wyglądu.

 

Jak używać gąbeczki do makijażu?

 

Nakładanie podkładu rękami jest mało praktyczne, ponieważ ciepło dłoni zmniejsza trwałość make-upu. Dlatego zawsze powinno używać się akcesoriów dedykowanych do tego celu, takich jak gąbeczka do makijażu. Jak używać takiej gąbeczki, aby prawidłowo aplikować kosmetyki kolorowe? Na oczyszczoną skórę należy nakładać produkty punktowo, delikatnie je wklepując. Ważne jest, by unikać przeciągania i rozcierania fluidu po twarzy. 

 

Gąbeczki do podkładu mogą stanowić jedyne akcesorium potrzebne do malowania. Coraz więcej kobiet używa ich do nakładania pudru i innych kosmetyków sypkich. Jednak, przed zastosowaniem produktów tego typu, trzeba je odpowiednio przygotować. Przede wszystkim, zanim rozpoczniesz aplikację, musisz zwilżyć ją pod bieżącą wodą, następnie, delikatnie ugniatając, odcisnąć nadmiar płynu — Semilac Beauty Sponge powinna być miękka i wilgotna, lecz nie ociekająca wodą. Analogicznie po skończonym makijażu trzeba zadbać o dokładne umycie gąbki do podkładu.

 

Gąbeczka do podkładu — jaką wybrać?

 

Odpowiedź na pytanie, jak używać gąbki do podkładu jest prosta, jednak najpierw należy zainwestować w odpowiedniej jakości produkt. Dobre akcesoria nie wchłaniają dużej ilości podkładu czy korektora, więc nie marnują ich. Kupując gąbeczkę do makijażu, warto pamiętać, że po zwilżeniu powinna zwiększać swoją objętość i stawać się miękka. Dzięki temu nakładanie kosmetyków będzie nie tylko przyjemne, ale zagwarantuje równomierną aplikację i pozwoli uniknąć efektu maski na twarzy. Semilac oferuje gąbki do makijażu w dwóch praktycznych rozmiarach. Większa przeznaczona jest do używania na dużych częściach twarzy — zaaplikujesz nią podkład, bronzer czy rozświetlacz. Świetnie sprawdzi się także do konturowania twarzy. Natomiast mniejsza gąbka do makijażu Semilac Mini Beauty Sponge idealnie nadaje się do punktowego stosowania korektora na wypryski, miejscowe przebarwienia lub pod oczy.

 

Jak wyczyścić gąbkę do makijażu?

 

Aby makijaż pięknie prezentował się na skórze, trzeba zadbać o właściwą i regularną pielęgnację, która obejmuje także higienę akcesoriów do wizażu. Wszystkie produkty dotykające skóry twarzy powinny być zadbane i czyste, dlatego po każdorazowym użyciu gąbeczka do makijażu wymaga umycia. Należy wyczyścić ją delikatnie pod letnią wodą, pocierając zabrudzone obszary, a następnie odcisnąć nadmiar płynu i pozbyć się ewentualnych resztek kosmetyków. Na koniec gąbeczkę Semilac Beauty Sponge solidnie opłukać pod wodą. Po umyciu produkt zostawić w miejscu, w którym swobodnie wyschnie, a później schować go do oryginalnego opakowania. Dzięki opisanym zabiegom gąbeczka do nakładania podkładu będzie gotowa do kolejnej aplikacji Twoich ulubionych produktów i posłuży Ci przez długi czas.

 

Skoro wiesz już jak wyczyścić gąbkę do podkładu, nic nie stoi na przeszkodzie byś zaczęła swoją przygodę z Semilac Beauty Sponge!