Gąbki do makijażu

2 produktów

Gąbeczki do makijażu, z którymi perfekcyjne nakładanie podkładu, korektora lub innych płynnych kosmetyków, nie będzie już problemem.

NAJPOPULARNIEJSZE
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
  1. Semilac Mała gąbka do makijażu Beauty Sponge
    14,90 zł
  2. Semilac Duża gąbka do makijażu Beauty Sponge
    29,90 zł
NAJPOPULARNIEJSZE
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA

Idealne rozprowadzenie podkładu? Tylko z Semilac Beauty Sponge!

Uwielbiasz makijaż i ciągle szukasz sposobu na perfekcyjne rozprowadzenie podkładu? Przedstawiamy Ci specjalne gąbeczki do makijażu, z którymi aplikacja kosmetyków do makijażu stanie się niezwykle prosta i pozbawiona smug.

Semilac Beauty Sponge – poznaj ją!

Semilac Beauty Sponge to specjalna, duża gąbeczka do makijażu o kształcie łezki, którą precyzyjnie rozprowadzisz podkład, korektor, bronzer czy rozświetlacz. Nasza gąbka do makijażu świetnie sprawdzi się także podczas konturowania twarzy.

To jednak nie wszystko. W ofercie mamy także drugą, mniejszą wersję Semilac Beauty Sponge. Poznasz ją już za chwilę.

Semilac Mini Beauty Sponge – wypróbuj jej!

Na pewno zastanawiasz się, do czego sprawdzi się nasza mniejsza gąbeczka. Podobnie jak jej większa wersja, mała gąbeczka bez problemu rozprowadzi kremowe kosmetyki do makijażu twarzy. Trudno dostępne miejsca, gdzie ciężko nałożyć korektor? Właśnie wtedy powinnaś sięgnąć po małą gąbeczkę do makijażu Semilac. Jej kształt z odpowiednim zakończeniem pozwoli dotrzeć tam, gdzie trudno o aplikację kosmetyków.

Chcesz dowiedzieć się, jak używać gąbki do makijażu? W kolejnej części przedstawimy Ci, w jaki sposób aplikować kosmetyki na twarzy z pomocą naszych gąbeczek.

Gąbka do makijażu – jak używać?

Nie wiesz, jak rozprowadzić podkład za pomocą gąbki do makijażu? To naprawdę proste! Musisz tylko pamiętać o kilku ważnych zasadach dotyczących prawidłowej aplikacji.

  1. Przed użyciem gąbki do podkładu musisz zwilżyć ją pod bieżącą wodą, a następnie delikatnie odcisnąć z niej nadmiar wody. Zwilżenie gąbeczki sprawi, że zwiększy ona swoją objętość i zyska miękkość. Wilgotna gąbeczka nie wchłonie kosmetyku i pozwoli na perfekcyjne rozprowadzenie go na twarzy.
  2. Po zwilżeniu gąbeczki do makijażu możesz przejść do nakładania podkładu na twarz. Powinnaś to zrobić punktowo. Pamiętaj także o tym, aby podkład  aplikować na oczyszczoną skórę.
  3. W kolejnym kroku rozprowadź podkład za pomocą Semilac Beauty Sponge poprzez delikatne wklepywanie kosmetyku. Ważne, aby nie rozcierać podkładu na twarzy.


To najważniejsze zasady, których musisz przestrzegać, abyś mogła cieszyć się idealnym makijażem. Pamiętaj tylko o tym, aby po użyciu dobrze wyczyścić gąbeczkę do podkładu. Nie wiesz, jak to zrobić? Przejdź do dalszej części.

Gąbka do makijażu – jak czyścić?

Jak dbać o gąbeczkę do makijażu? Przede wszystkim musisz ją czyścić. Po każdym użyciu gąbeczki do makijażu powinnaś delikatnie umyć ją pod wodą. Aby usunąć z niej resztki kosmetyków, możesz wspomóc się np. delikatnym szamponem do włosów. Potrzyj zabrudzone miejsca, lekko wyciskając plamy, które pozostały po aplikacji. Całą gąbeczkę solidnie opłucz pod wodą. Pamiętaj, aby woda nie była ona gorąca.

Co zrobić z gąbeczką, gdy już ją wyczyścisz? Podpowiadamy!

Gąbki do makijażu – gdzie przechowywać?

Po wyczyszczeniu gąbeczek do podkładu powinnaś pozostawić je do całkowitego wyschnięcia. Nie zamykaj gąbeczek w szczelnym opakowaniu. Poczekaj, aż cała woda wyparuje, a gąbeczki będą suche. Dopiero wtedy możesz schować je do oryginalnej tuby, w której zamknęliśmy te akcesoria. To zdecydowanie dobre miejsce do przechowywania tych produktów, pod warunkiem, że są suche.

To już wszystko na temat gąbeczek do makijażu Semilac. Wypróbuj je, a przekonasz się, jak prosta może być aplikacja podkładu, korektora, bronzera lub rozświetlacza.