French - paznokcie hybrydowe z kolorową końcówką!

Manicure french? Paznokcie hybrydowe pozwalają powrócić tej stylizacji w wielkim stylu. Ten rok to paznokcie french w stonowanych i delikatnych barwach, jak również bardziej szalone i widoczne propozycje! Jesienią manicure french możesz ubrać w czerwoną lub złotą końcówkę. Zwłaszcza, że święta i okres karnawału sprzyja lśnieniu!

Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu
Ilość
33,00 zł
-
+
29,00 zł
-
+
Suma:
Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

French – paznokcie migdałki i kwadratowe lubią to!

Podoba Ci się french? Paznokcie migdałki też mają do niego słabość! Kiedyś french zdobił paznokcie kwadratowe – teraz może pojawiać się praktycznie na każdym kształcie. Zawsze wygląda ciekawie – niezależnie, czy zdecydujesz się na lakiery hybrydowe Semilac w delikatnych, biznesowych odcieniach czy zaszalejesz z mocniejszą barwą.

Paznokcie hybrydowe french zdecydowaliśmy się zaserwować w bardzo klasycznej odsłonie. W celu otrzymania skromnej, ale i eleganckiej stylizacji skorzystaliśmy z mocy delikatnej barwy lakieru hybrydowego Semilac z kolekcji Business Line – 219 Pink Ivory. Do stworzenia charakterystycznej dla french manicure końcówki wykorzystaliśmy śnieżną biel lakieru hybrydowego Semilac 001 Strong White! Efekt? Stylizacja mistrz – klasa sama w sobie!

Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: French - paznokcie hybrydowe z kolorową końcówką!
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.