Fioletowe paznokcie z wzorami – hit lata!

Fioletowe paznokcie z wzorami – hit lata!

Łącznie 196,95 zł

+
-
14,99 zł 29,99 zł
+
-
24,00 zł

Łącznie 181,95 zł

6 produktów

Fioletowe paznokcie z wzorami – idealne na lato!

Fioletowe paznokcie z wzorami to modna propozycja letniego manicure. Jego siła drzemie w klasyce koloru oraz bardziej wyszukanym zdobieniu, które czaruje mnogością harmonijnie dopasowanych barw. Dodatkowo fioletowe paznokcie z wzorami z naszej propozycji skrywają ogrom uroku w geometrii, która cały czas pozostaje modnym trendem w świecie stylizacji paznokci.

Fioletowe paznokcie hybrydowe – z czym łączyć?

Fioletowe paznokcie hybrydowe są wdzięczne, jeśli o połączenia z innymi kolorami marki Semilac chodzi. My w tej letniej odsłonie paznokci postawiliśmy na miętowe paznokcie hybrydowe oraz fioletowy lakier. Wszystko okrasiliśmy lekkością koloru żółtego i przyprószyliśmy brokatem. Fioletowe paznokcie uwielbiają ten blask! A Wy?

Rozwiń

Każda z nas kocha kolorowy manicure. Czy jest reguła według której dobieramy stylizacje? Oczywiście! Specjalne okazje i okoliczności wymagają od nas określonych kolorów. Jednak mamy swoich ulubieńców po których sięgamy, gdy mamy pełną dowolność. Kolor, który nas wyraża, mówi drugiej osobie, ba! całemu światu, jakie jesteśmy. Zobacz nasze stylizacje przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Fioletowe paznokcie z wzorami – hit lata!

Fioletowe paznokcie z wzorami – hit lata!
Twoja ocena
pola obowiązkowe