Sharm Effect

18 produktów

Lakiery do zdobień, z którymi można wyczarować piękny efekt rozmycia.

NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
 1. -30% #617
 2. -30% #621
 3. -30% #622
 4. -30% #623
 5. -30% #624
 6. -30% #627
 7. -30% #630
 8. -30% #631
  631 Lakier do zdobień Semilac Sharm effect Green
  23,00 zł 33,00 zł
 9. -30% #BASE SHARM
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA

Sharm Effect – co to jest?

Sharm Effect – co to jest? Już odpowiadamy! Semilac Sharm Effect to linia produktów umożliwiających tworzenie stylizacji z wykorzystaniem efektu Sharm.

W jej skład wchodzą dwie bazy – Semilac Sharm Base White oraz Semilac Sharm Base Clear, które różnią się od siebie kolorami (pierwsza jest biała, druga przezroczysta) oraz 18 kolorowych lakierów do zdobień typu Sharm.

Kompleksowość naszej nowej propozycji spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientek i pozwoli im stworzyć niezwykle wyszukane zdobienia, niezależnie od poziomu zaawansowania techniki.

Sharm Effect Semilac – co to? Już chyba wiesz! Teraz możemy przejść do kluczowej kwestii – jak go stworzyć na swoich paznokciach!

Sharm Effect Semilac – krok po kroku

Semilac Sharm Effect to możliwość wykonywania artystycznych zdobień, bez konieczności posiadania wybitnego talentu. Aby uzyskać czarujący efekt Sharm na paznokciach należy zastosować się do rekomendowanej procedury, którą prezentujemy poniżej.

Sharm Effect Semilac – krok po kroku ze specjalną bazą Semilac Sharm Base White:

 • przygotowujemy płytkę paznokcia (usuwamy skórki, nadajemy pożądany kształt paznokciom, matowimy je przy pomocy bloczka polerskiego i odtłuszczamy Semilac Nail Cleanerem);
 • nakładamy Semilac Base i utwardzamy warstwę pod lampą (czas utwardzania zależny jest od mocy posiadanej lampy);
 • nakładamy specjalną bazę Semilac Sharm Base White i utwardzamy ją w lampie (czas utwardzania zależy od posiadanej lampy. Przy lampie 6W jest to 45 sekund, 9W 120 sekund, 36W 30 sekund, 48/24 30 sekund);
 • na utwardzoną bazę Semilac Sharm Base White nakładamy drugą warstwę tego produktu i nie utwardzamy go;
 • pędzelkiem do zdobień lub sondą Semilac nakładamy punktowo jeden z 18 kolorów Semilac Sharm Effect i czekamy, aż wzór rozpłynie się na bazie, tworząc ozdobny efekt. Później utwardzamy go pod lampą;
 • na gotowy wzór nakładamy Semilac Top i utwardzamy go w lampie.

Klasyczny Semilac Top posiada warstwę dyspersyjną, dlatego wymaga przetarcia Nail Cleanerem. Ten krok zostanie przez nas pominięty, jeśli zdecydujemy się skorzystać z produktu Top No Wipe.

Sharm Effect Semilac – krok po kroku ze specjalną bazą Semilac Sharm Base Clear.

Jeśli stylizacja z efektem Sharm powstaje na kolorze tła innymi niż białe (uzyskane dzięki bazie Semilac Sharm Base White), niezbędne jest użycie przezroczystej bazy Semilac Sharm Base Clear.

Poniżej instrukcja Sharm Effect Semilac krok po kroku:

 • 1

  Przygotowujemy płytkę paznokcia (usuwamy skórki, nadajemy pożądany kształt paznokciom, matowimy je przy pomocy bloczka polerskiego i odtłuszczamySemilac Nail Cleanerem)

 • 2

  Nakładamy Semilac Base i utwardzamy warstwę pod lampą (czas utwardzania zależny jest od mocy posiadanej lampy).

 • 3

  Aplikujemy cienką warstwę kolorowego lakieru hybrydowego Semilac i utwardzamy ją w lampie. Dla wzmocnienia koloru tła czynność możemy powtórzyć.

 • 4

  Nakładamy specjalną bazę Semilac Sharm Base Clear i nie utwardzamy jej w lampie.

 • 5

  Pędzelkiem do zdobień Semilac nakładamy jeden z 18 kolorów Semilac Sharm Effect i czekamy, aż wzór rozpłynie się na bazie, tworząc ozdobny efekt. Później utwardzamy go podlampą UV.

 • 6

  Na gotowy wzór nakładamy Semilac Top i utwardzamy go w lampie.

Klasyczny Semilac Top posiada warstwę dyspersyjną, dlatego wymaga przetarcia Nail Cleanerem. Ten krok zostanie przez nas pominięty, jeśli zdecydujemy się skorzystać z produktu Top No Wipe.

Wyjątkowy manicure z wykorzystaniem efektu Sharm na paznokciach będzie cieszyć połyskiem aż do 21 dni.

 

Sharm Effect Semilac – nie tylko dla profesjonalistek!

Produkty do stylizacji paznokci z linii Sharm Effect Semilac dedykuje nie tylko profesjonalistkom. Wysoki poziom artyzmu stylizacji nie musi iść w parze z umiejętnościami z zakresu zdobień. Produkty Semilac Sharm Effect pozwolą stworzyć wyszukane wzory, niezależnie od poziomu zaawansowania techniki.

Osoby, które chcą dopracować do perfekcji manicure wzbogacony efektem Sharm, mogą skorzystać z planowanych przez Akademię Semilac warsztatów specjalnych. Nasze profesjonalne instruktorki podczas kursu zaprezentują mnogość zastosowań nowych produktów i udzielą cennych wskazówek w zakresie Nail Artu.