Cat Eye Effect

16 produktów

Wyjątkowe produkty, które stworzą na paznokciach niepowtarzalny efekt kociego oka.

NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
 1. Nowość #310
 2. Nowość #313
 3. Nowość #314
 4. -67% #610
  610 Semilac Cat Eye Green
  9,90 zł 29,99 zł
 5. #611
  611 Semilac Cat Eye Red
  29,99 zł
 6. #612
  612 Semilac Cat Eye Gold
  29,99 zł
 7. #613
  613 Semilac Cat Eye Blue
  29,99 zł
 8. #614
  614 Semilac Cat Eye Silver
  29,99 zł
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA

Kocie oko na paznokciach – co to?

Semilac Cat Eye to półtransparentny lakier hybrydowy, umożliwiający tworzenie trójwymiarowych zdobień z efektem kociego oka.

Szeroka gama barw pozwoli każdej z Pań wybrać odcień efektu Cat Eye Semilac, który najlepiej wpisze się w jej preferencje – produkt występuje w 6 kolorach:

- zielonym (Semilac Cat Eye Green 610)

- czerwonym (Semilac Cat Eye Red 611)

- złotym (Semilac Cat Eye Gold 612)

- niebieskim Semilac (Cat Eye Blue 613)

- srebrno-szarym (Semilac Cat Eye Silver 614)

- fioletowym (Semilac Cat Eye Violet 615)

Kocie oko? Hybryda pozwoli Ci cieszyć się dłużej stylizacją z pazurem!

Podoba Ci się zdobienie Kocie oko? Hybryda pozwoli Ci cieszyć się nim dłużej! Kocie oko Semilac to możliwość uzyskania wyjątkowego efektu, który doda eleganckiej drapieżności Twojemu manicure! Bądź pewna, że takie zdobienie skutecznie przyciągnie spojrzenie i dobrze podkreśli Twoją kocią naturę!

Kolekcja Cat Eye Semilac to kwintesencja uroku – w lśniącej kresce zamyka się odrobina magii i fascynującego niedopowiedzenia. Efekt kociego oka zwinnie wskakuje na paznokcie i kusi mruczącym lśnieniem. Pokaż swój kobiecy pazur i odważnie przyciągaj uwagę drapieżnym kolorytem. Kocie oko na paznokciach świetnie radzi sobie z przyciąganiem pociągłych spojrzeń!

Dzięki Semilac Cat Eye zamrrrruczysz z zadowolenia! ;) Do wyboru 6 kolorów Cat Eye Semilac - wybierz ten, który najlepiej wyraża kociaka, którym jesteś! Pokaż z nim swój pazur! Kocie oko Semilac pomoże Ci zmalować ten efekt z bajeczną łatwością!

Kocie oko krok po kroku!

Nie wiesz, jak zmalować kocie oko? Krok po kroku nauczymy Cię tworzyć elegancki manicure, który zwróci uwagę i zostanie z Tobą długimi tygodniami. Kocie oko hybryda to świetne rozwiązanie dla ceniących trwałość stylizacji. Semilac gwarantuje najwyższą jakość produktów, która przekłada się na piękny wygląd Twoich paznokci! Gotowa, by zmalować z nami prawdziwe arcydzieła? No to ruszamy!

Aplikacja Semilac Cat Eye krok po kroku jest prosta i nie będzie stanowić problemu dla osób, które potrafią wykonać poprawnie manicure hybrydowy.

 • 1.Przygotowanie paznokci

  Przed nałożeniem Semilac Cat Eye należy przygotować paznokcie (tak samo, jak w przypadku wykonywania manicure klasycznego, hybrydowego czy metodą żelową). W pierwszej kolejności usuwamy skórki, nadajemy płytce pożądany kształt, matowimy ją i odtłuszczamy Semilac Cleanerem.

 • 2. Nakładanie

  Na tak przygotowane paznokcie nakładamy cienką warstwę Semilac Base, którą później utwardzamy w lampie (czas utwardzania zależny jest od mocy posiadanej lampy).

 • 3. Tworzenie zdobienia

  Jeśli efekt kociego oka ma ozdobić nasz ulubionym kolor lakieru Semilac, kładziemy cienką warstwę kolorowego produktu na bazę i utwardzamy ją pod lampą. W celu uzyskania lepszego krycia możemy nałożyć drugą warstwę lakieru hybrydowego Semilac i również utwardzić ją w lampie. Na tak pomalowane paznokcie nakładamy Semilac Cat Eye, przykładamy magnes i tworzymy zdobienie. Gdy efekt jest dla nas satysfakcjonujący, utwardzamy go pod lampą.

 • 4. Nakładanie Topu

  W celu zabezpieczenia efektu kociego oka, nakładamy top do lakierów hybrydowych Semilac Top No Wipe i utwardzamy go w lampie.Najlepszy efekt kociego oka uzyskamy nakładając Semilac Cat Eye na czarny lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Black Diamond 031.

Kocie oko na paznokcie – jak aplikować przy użyciu odpowiednich narzędzi?

Semilac Cat Eye to lakiery hybrydowy, który pozwala tworzyć wyjątkowe stylizacje z wykorzystaniem efektu kociego oka na paznokciach.

W celu jego zrobienia niezbędne jest skorzystanie z magnesu, który przyciąga drobiny zawarte w produkcie, tworząc trójwymiarowe zdobienia. W zależności od intensywności efektu, który chcemy uzyskać, możemy skorzystać z łopatki lub magnesu w długopisie.

Długopis do kociego oka to wygodne narzędzie do wykonywania delikatniejszych stylizacji przy pomocy produktów z linii Semilac Cat Eye. Urządzenie przypomina klasyczny długopis, jednak jego końcówka wyposażona jest w cienki magnes. Przykładamy go w odległości 2-3 mm od płytki paznokcia i utrzymujemy kilka lub kilkanaście sekund (w zależności od intensywności efektu, jaki chcemy uzyskać), tworząc wyszukane zdobienie Cat Eye.

W związku ze słabszą mocą magnesu zdobienia wykonywane na paznokciach są delikatniejsze w swojej formie. Magnes w łopatce pozwala stworzyć jeden typ mocniejszego, wyraźniejszego wzoru. Jego wykonanie zajmuje około 5 sekund.