Blooming Effect

2 produktów

Lakiery do zdobień, z którymi można wyczarować piękny efekt rozmycia.

NAJPOPULARNIEJSZE
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
 1. -70% #632
  632 Lakier do zdobień Semilac Blooming Effect White 7ml
  9,90 zł 33,00 zł
NAJPOPULARNIEJSZE
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

Blooming Effect – co to jest?

Blooming Effect – co to jest? Już odpowiadamy! Semilac Blooming Effect to linia produktów umożliwiających tworzenie stylizacji z wykorzystaniem efektu Blooming.

W jej skład wchodzą dwie bazy – Semilac Blooming effect Base White oraz Semilac Blooming effect Base Clear, które różnią się od siebie kolorami (pierwsza jest biała, druga przezroczysta) oraz 16 kolorowych lakierów do zdobień typu Blooming.

Kompleksowość naszej nowej propozycji spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientek i pozwoli im stworzyć niezwykle wyszukane zdobienia, niezależnie od poziomu zaawansowania techniki.

Blooming Effect Semilac – co to? Już chyba wiesz! Teraz możemy przejść do kluczowej kwestii – jak go stworzyć na swoich paznokciach!

Blooming Effect Semilac – krok po kroku

Semilac Blooming Effect to możliwość wykonywania artystycznych zdobień, bez konieczności posiadania wybitnego talentu. Aby uzyskać czarujący efekt Blooming na paznokciach należy zastosować się do rekomendowanej procedury, którą prezentujemy poniżej.

Blooming Effect Semilac – krok po kroku ze specjalną bazą Semilac Blooming effect Base White:

 • przygotowujemy płytkę paznokcia (usuwamy skórki, nadajemy pożądany kształt paznokciom, matowimy je przy pomocy bloczka polerskiego i odtłuszczamy Semilac Nail Cleanerem);
 • nakładamy Semilac Base i utwardzamy warstwę pod lampą (czas utwardzania zależny jest od mocy posiadanej lampy);
 • nakładamy specjalną bazę Semilac Blooming Effect Base White i utwardzamy ją w lampie (czas utwardzania zależy od posiadanej lampy. Przy lampie 6W jest to 45 sekund, 9W 120 sekund, 36W 30 sekund, 48/24 30 sekund);
 • na utwardzoną bazę Semilac BBlooming Effect Base White nakładamy drugą warstwę tego produktu i nie utwardzamy go;
 • pędzelkiem do zdobień lub sondą Semilac nakładamy punktowo jeden z 18 kolorów Semilac Blooming Effect i czekamy, aż wzór rozpłynie się na bazie, tworząc ozdobny efekt. Później utwardzamy go pod lampą;
 • na gotowy wzór nakładamy Semilac Top i utwardzamy go w lampie.

Klasyczny Semilac Top posiada warstwę dyspersyjną, dlatego wymaga przetarcia Nail Cleanerem. Ten krok zostanie przez nas pominięty, jeśli zdecydujemy się skorzystać z produktu Top No Wipe.

Blooming Effect Semilac – krok po kroku ze specjalną bazą Semilac Blooming Effect Base Clear.

Jeśli stylizacja z efektem Blooming powstaje na kolorze tła innymi niż białe (uzyskane dzięki bazie Semilac Blooming Effect Base White), niezbędne jest użycie przezroczystej bazy Semilac Blooming Effect Base Clear.

Poniżej instrukcja Blooming Effect Semilac krok po kroku:

 • 1

  Przygotowujemy płytkę paznokcia (usuwamy skórki, nadajemy pożądany kształt paznokciom, matowimy je przy pomocy bloczka polerskiego i odtłuszczamySemilac Nail Cleanerem)

 • 2

  Nakładamy Semilac Base i utwardzamy warstwę pod lampą (czas utwardzania zależny jest od mocy posiadanej lampy).

 • 3

  Aplikujemy cienką warstwę kolorowego lakieru hybrydowego Semilac i utwardzamy ją w lampie. Dla wzmocnienia koloru tła czynność możemy powtórzyć.

 • 4

  Nakładamy specjalną bazę Semilac Blooming Effect Base Clear i nie utwardzamy jej w lampie.

 • 5

  Pędzelkiem do zdobień Semilac nakładamy jeden z 16 kolorów Semilac Blooming Effect i czekamy, aż wzór rozpłynie się na bazie, tworząc ozdobny efekt. Później utwardzamy go podlampą UV.

 • 6

  Na gotowy wzór nakładamy Semilac Top i utwardzamy go w lampie.

Klasyczny Semilac Top posiada warstwę dyspersyjną, dlatego wymaga przetarcia Nail Cleanerem. Ten krok zostanie przez nas pominięty, jeśli zdecydujemy się skorzystać z produktu Top No Wipe.

Wyjątkowy manicure z wykorzystaniem efektu Blooming na paznokciach będzie cieszyć połyskiem aż do 21 dni.

 

Blooming Effect Semilac – nie tylko dla profesjonalistek!

Produkty do stylizacji paznokci z linii Blooming Effect Semilac dedykuje nie tylko profesjonalistkom. Wysoki poziom artyzmu stylizacji nie musi iść w parze z umiejętnościami z zakresu zdobień. Produkty Semilac Blooming Effect pozwolą stworzyć wyszukane wzory, niezależnie od poziomu zaawansowania techniki.

Osoby, które chcą dopracować do perfekcji manicure wzbogacony efektem Blooming, mogą skorzystać z planowanych przez Akademię Semilac warsztatów specjalnych. Nasze profesjonalne instruktorki podczas kursu zaprezentują mnogość zastosowań nowych produktów i udzielą cennych wskazówek w zakresie Nail Artu.