04 Efekt kameleona SemiFlash Chameleon Amazing Frog

Wiesz, jakie są żabie mocne strony? Zwinność, skłonność do wyskoków i umiejętność zaskakiwania! Te cechy zostały zamknięte w SemiFlash Amazing Frog!

Pyłek Semilac Amazing Frog zszokuje Cię niebanalnością połączeń kolorów i magią mieniących się barw. Różne odcienie zieleni wzbogacone intrygującym granatem i głębią fioletu.

Gdy zobaczysz efekt końcowy – zarechoczesz z zadowolenia!

Pyłki powinniśmy aplikować bezpośrednio po utwardzeniu koloru czarnego lub Top-u No Wipe. Zwlekanie z ich aplikacją może spowodować trudniejsze wcieranie się efektu (bazowe produkty tracą zdolność skutecznego wchłaniania). Dodatkowo, należy przestrzegać czasów utwardzania koloru czarnego oraz Top-u No Wipe. Ta czynność również ma wpływ na zdolność zaaplikowania efektów.

Kolekcja SemiFlash marki Semilac nagrodzona Diamentem Beauty 2017

Kolekcja SemiFlash marki Semilac nagrodzona Diamentem Beauty 2017

33,00 zł
-
+
Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

Efekt kameleona – Semilac kusi pyłkami na paznokcie!

Jedno z najmodniejszych zdobień, praktycznie każdego sezonu? Efekt kameleona! Semilac ma w swojej ofercie między innymi pyłki na paznokcie. Jak nakładać pyłki na paznokcie hybrydowe, by efekt finalny był zachwycająco czarujący? Sprawdź naszą instrukcję krok po kroku i stwórz zaskakujący pięknem manicure z wyjątkową łatwością!

Efekt kameleona Semilac – krok po kroku

Jesteś gotowa, by ubrać swoje paznokcie w efekt kameleona Semilac? Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces tworzenia tego wyszukanego zdobienia. Z nami to będzie proste! Gotowa? No to zaczynamy!

Najpierw opracuj płytkę paznokcia, odtłuść ją przy użyciu Semilac Nail Cleanera i zaaplikuj bazę Semilac. Po jej utwardzeniu nałóż swój ukochany lakier hybrydowy Semilac i utwardź go w lampie. Dla uzyskania głębi koloru powtórz tę czynność. Nałóż Semilac Top No Wipe i utwardź go w lampie. Teraz możesz zaaplikować efekt kameleona Semilac na paznokcie. Później zabezpiecz wszystko topem Semilac (pamiętając o wolnym brzegu) i utwardź całość pod lampą. Piękna stylizacja już gotowa!

Co ważne – rekomendujemy nakładanie pyłków na paznokcie efekt kameleona Semilac SemiFlash na czarny lakier hybrydowy Semilac Black Diamond 031. Wtedy pyłek na paznokcie Semilac wcieramy w czarny lakier hybrydowy, bez konieczności dodatkowego nakładania Semilac Top No Wipe.

Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: 04 Efekt kameleona SemiFlash Chameleon Amazing Frog
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.