Ładuję...
PROMOCJA Z OKAZJI DNIA STYLISTY
SPRAW SOBIE PREZENT, KTÓRY USPRAWNI TWOJĄ PRACĘ

Wiemy, jak bardzo lubisz manicure. Każdego dnia sprawiasz radość sobie albo swoim klientkom. Chcąc Ci za to podziękować, przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Z okazji Dnia Stylisty, możesz kupić wybrane produkty do manicure z rabatem -20%. Promocja ważna w dniach 10-12.06.2019r. lub do wyczerpania zapasów. Regulamin dostępny na stronie.

REGULAMIN

URZĄDZENIE, KTÓRE PRZYSPIESZY TWOJĄ PRACĘ
FREZARKA DO PAZNOKCI

Wysokiej jakości frezarka do paznokci Semilac, która usprawni pracę każdej stylistki. Masz już dość piłowania hybrydy pilnikiem w celu jej usunięcia? Spraw sobie frezarkę Semilac, która spisze się perfekcyjnie przy ściąganiu starej masy z paznokcia, ale także przy przygotowywaniu płytki i usuwaniu skórek. Frezarka poradzi sobie przy ściąganiu lakierów hybrydowych, jak również w przypadku żeli uv lub akrylożeli. Urządzenie jest ciche i posiada prosty system wymiany frezów. Praca takim sprzętem to czysta przyjemność, na którą zasłużyłaś!

KŁOPOTLIWE SKÓRKI? NIE TYM RAZEM!
NIEZAWODNE CĄŻKI DO SKÓREK

Prawidłowo opracowane skórki to przede wszystkim estetyczny wygląd, ale również trwałość stylizacji manicure. Aby w prosty sposób uporać się z niechcianymi skórkami, potrzebujesz specjalnych narzędzi. Wybierz wyjątkowo ostre i niezawodne cążki do skórek Semilac, które rozprawią się z najbardziej kłopotliwymi skórkami. Z naszymi cążkami to zadanie przestanie być trudne!

PRECYZJA W TWOICH RĘKACH!
PĘDZELKI DO ZDOBIEŃ

Dobry pędzel to podstawa udanej stylizacji z wykorzystaniem wzorków. Nie pozwól sobie, by ich słaba jakość popsuła Twoje misterne dzieła. Postaw na sprawdzone i profesjonalne pędzelki do zdobień Semilac. Dzięki nim, na paznokciach Twoich klientek zagoszczą perfekcyjne wzory, a na twarzach pojawi się uśmiech. W końcu zadowolona klientka to Twoja satysfakcja!

BEZ NICH ANI RUSZ!
WYJĄTKOWE FREZY

Wyjątkowe frezy Semilac, to niezbędne akcesoria, podczas pracy z frezarką. Rozprawią się one z usuwaniem naskórka, opracowaniem płytki, czy ściągnięciem masy hybrydowej. Poznaj je wszystkie i wybierz te, które najlepiej sprawdzą się w Twojej pracy.