<


TEGO JESZCZE NIE BYŁO!

NOWOŚĆ I PROMOCJA W JEDNYM!

Do wspaniałego tuszu Semilac Fliry Look dołączają dziś dwa nowe tusze do rzęs: Eve Lashes & Devil Lashes. Poznasz je już za chwilę, ale najpierw czas na promocję! Kupując dowolny tusz Semilac, otrzymasz płyn micelarny ze srebrem koloidalnym za grosz! Płyn nie jest dostępny w stałej ofercie sprzedaży, więc jest to jedyna okazja, aby go wypróbować. Spiesz się! Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie, a teraz odkryj nasze nowości.
Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie.

paletka i korektor Semilac
TUSZ SEMILAC EVE LASHES
ULTRA WYDŁUŻENIE RZĘS

Czarny, ultra wydłużający tusz do rzęs z silikonową szczoteczką, która otula rzęsy efektem wydłużenia. Kształt szczoteczki pozwala na ich dokładne rozczesanie, bez sklejania. Tusz posiada formułę wzbogaconą o wosk pszczeli, dzięki której rzęsy pozostają elastyczne, a produkt nie kruszy się.

ODKRYJ!
SEMILAC EVE LASHES
SPRAWDŹ EFEKT PRZED I PO

Na pierwszym miejscu stawiasz wydłużenie rzęs? Witaj w teamie #eve lashes.
Poznaj efekt naszego tuszu i koniecznie go wypróbuj!

przed
po
TUSZ SEMILAC DEVIL LASHES
MAKSYMALNE POGRUBIENIE RZĘS

Czarny, ultra pogrubiający tusz do rzęs z fibrową szczoteczką, która dopasowuje się do kształtu oka. Włókna fibrowe docierają nawet do najkrótszych rzęs, idealnie je podkreślając i pogrubiając. Tusz posiada formułę wzbogaconą o wosk pszczeli, dzięki której rzęsy pozostają elastyczne, a produkt nie kruszy się.

ODKRYJ!
Korektor Semilac
TUSZ SEMILAC DEVIL LASHES
POZNAJ JEGO MOC!

Uwielbiasz pogrubienie rzęs, więc należysz do teamu #devil lashes.
Spójrz, jak piękny efekt możesz nim uzyskać!

przed
po