Czas na relaks! Czas na pedicure!

Czas na relaks! Czas na pedicure!

Łącznie 29,99 zł

+
-
29,99 zł

Łącznie 29,99 zł

1 produkt

Delikatny pedicure na wakacjach

Koc na polanie, czy hamak w ogrodzie? Wybierz swój ulubiony odpoczynek, na nogi włóż wygodne buty od DeeZee i w drogę! Poza wyborem odpowiedniego kierunku podróży zastanawiasz się także, w jakim stanie są Twoje paznokcie przed gorącym latem? Nastała odpowiednia pora, abyś poświęciła Twoim stopom trochę więcej uwagi i podarowała im pedicure hybrydowy w modnym kolorze, który podkreśli Twoją opaleniznę i dziewczęcy urok. Gotowa na prawdziwie piękny kolor? Przed Tobą
230 Semilac x DeeZee Girlboss, czyli połączenie ultra modnego i trwałego różu.  To odcień, który powstał przy współpracy z marką DeeZee. W końcu każdy perfekcyjny pedicure potrzebuje równie idealnych butów!

Obawiasz się, że barwa ta nie pasuje do Ciebie? Nic bardziej mylnego! Wiosną i latem pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i zaskocz siebie miłą odmianą. Pedicure w takim wydaniu z pewnością przypadnie Ci do gustu. Skąd mamy takie przeczucie? Kolor ten stał się bestsellerem, a wiele pań łączy ten odcień z każdym rodzajem obuwia letniego. Więc jak, próbujesz?

Buty DeeZee - różowe klapki na platformie Spa Day

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Czas na relaks! Czas na pedicure!

Czas na relaks! Czas na pedicure!
Twoja ocena
pola obowiązkowe