Chat with us, powered by LiveChat

Cienie do powiek w słoneczno-miedzianym odcieniu

Brak opcji dla tego produktu.

Razem 0,00 zł

0 produktów

Cienie do powiek muśnięte blaskiem słońca

Cienie do powiek to kropka nad „i” make up. Jeśli lubisz klasyczne propozycje, które idealnie sprawdzą się w makijażu dziennym i wieczorowym – nasz przepis spotka się z Twoim zainteresowaniem. Subtelna słoneczność i wytworność miedzi to świetny duet, także na Twojej powiece!

Cienie rozświetlające – efektowne i trwałe!

Cienie rozświetlające Semilac pozwolą Ci delikatnie błyszczeć – o każdej porze dnia i nocy! Zerknij tylko na tę propozycję – to świetna opcja na mocniejszy (ale zdecydowanie pozbawiony przesady!) makijaż do pracy oraz subtelniejsza forma make up na wielkie wieczorne wyjście! Jego dodatkowe plusy? Trwałość i łatwość wykonania!

Jeśli chcesz stworzyć taki makijaż oka, sięgnij po cienie rozświetlające Semilac 412 Brightening Gold oraz 415 Copper Brown. Przyjemnie słoneczny odcień ciepłego złota to klasyczna propozycja, która będzie idealną bazą. Cień rozświetlający Semilac w kolorze brązu z miedzianym połyskiem pokocha zewnętrzne kąciki oczu. Dla wzmocnienia trwałości makijażu, cienie do powiek możesz zaaplikować na wygładzającą bazę Semilac.

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Cienie do powiek w słoneczno-miedzianym odcieniu

Twoja ocena
pola obowiązkowe