Ładuję...
Produkt wyprzedany
Lakier do paznokci z odżywką

C795 Color & Care

Przepraszamy, ale wybrany produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie. Ciągle pracujemy nad nowościami i rozwijamy naszą ofertę, dlatego skorzystaj z naszych propozycji niżej.
Zobacz produkty podobne
Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu poza UE.
Intrygujący ciemny fiolet
Charakterystyka
Icon Grupa kolorystyczna Grupa kolorystyczna:  Fioletowe
Icon Kolekcja Kolekcja:  Color and Care
Opis

Lakier do paznokci z odżywką? Musisz go spróbować! Ten lakier nie tylko otoczy paznokcie nasyconym kolorem, ale także pomoże je wzmocnić. To jednocześnie wegańska formuła, piękny połysk, ale także zdrowy wygląd paznokci.

Paznokcie w kolorze ciemnego fioletu to elegancja i kobiecość. Ten odcień połączysz z jasnymi, ale też innymi, ciemnymi odcieniami. Czerwień, czerń, a może szarość w towarzystwie fioletu to zwycięskie zestawienia.

Lakiery klasyczne Semilac z linii Color & Care oparte są na wspomagającej regenerację formule, która została wzbogacona o składniki takie jak kwarc, żywicę z drzewa pistacjowego i mikroelementy - magnez, cynk i mangan.

Formuła lakierów Semilac pełni rolę płaszcza ochronnego, zabezpieczając paznokieć przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. W wypadku uszkodzonej płytki paznokcia pielęgnujące działanie formuły polega na wbudowywaniu się odżywki w lakierze w nierównomierną lub uszkodzoną strukturę płytki, wygładzając ją i chroniąc przed dalszymi uszkodzeniami. Lakiery z odżywką Semilac Color & Care, zabezpieczają paznokcie przed uszkodzeniami, wzmacniają je i umożliwiają ich zapuszczanie.

Stosowanie

Cienką warstwę Lakieru do paznokci z odżywką Semilac Color & Care zaaplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia i poczekaj do całkowitego wyschnięcia. Możesz powtórzyć aplikację Lakieru do paznokci z odżywką Semilac Color & Care w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu.