Ładuję...
Produkt wyprzedany
Szybkoschnący lakier do paznokci

C720 Fast Dry

Przepraszamy, ale wybrany produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie. Ciągle pracujemy nad nowościami i rozwijamy naszą ofertę, dlatego skorzystaj z naszych propozycji niżej.
Zobacz produkty podobne
Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu poza UE.
Róż owiany fioletem
Charakterystyka
Icon Grupa kolorystyczna Grupa kolorystyczna:  Fioletowe
Opis

Marzysz o pięknych paznokciach, które zrobisz bardzo szybko? Poznaj lakier Semilac z formułą szybkoschnącą. To wegańska formuła, piękny kolor i połysk. Idealne rozwiązanie, gdy lubisz często zmieniać manicure.

Nie lubisz paznokci w jednym kolorze? Połącz róż z… fioletem! Taka kompozycja będzie wyglądać super zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach. Jeśli Twoja karnacja jest ciemna – zdecydowanie wybierz ten odcień.

Ten lakier do paznokci posiada idealną konsystencję, która pozwala na proste malowanie bez smug. Piękny odcień tego lakieru pasować będzie również do pedicure.

Stosowanie
Cienką warstwę lakieru do paznokci Semilac® Fast Dry zaaplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia i poczekaj do całkowitego wyschnięcia. Możesz powtórzyć aplikację lakieru do paznokci Semilac® Fast Dry w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu