Ładuję...
Produkt wyprzedany
Lakier do paznokci z odżywką

C525 Color & Care

Przepraszamy, ale wybrany produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie. Ciągle pracujemy nad nowościami i rozwijamy naszą ofertę, dlatego skorzystaj z naszych propozycji niżej.
Zobacz produkty podobne
Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu poza UE.
Koralowy powiew czerwieni
Charakterystyka
Icon Grupa kolorystyczna Grupa kolorystyczna:  Czerwone
Icon Kolekcja Kolekcja:  Color and Care
Opis

Chcesz, aby Twoje paznokcie były nie tylko pięknie pomalowane, ale także wyglądały zdrowo? Ten wyjątkowy lakier do paznokci z odżywką otuli je nasyconym kolorem i pielęgnacją. Co więcej, to głęboko nasycony kolor, piękny połysk i wegańska formuła, która wspomaga regenerację płytki.

Lubisz czerwone paznokcie, ale od dawna szukasz barwy, która nie będzie tak oczywista? Sięgnij po lakier w kolorze koralowej czerwieni! Tak pomalowane paznokcie są idealne nie tylko wiosną i latem. Koralową czerwień dopasujesz do żółtych lub musztardowych ubrań, ale również do złota czy srebra.

Lakiery klasyczne Semilac z linii Color & Care oparte są na wspomagającej regenerację formule, która została wzbogacona o składniki takie jak kwarc, żywicę z drzewa pistacjowego i mikroelementy - magnez, cynk i mangan.

Formuła lakierów Semilac pełni rolę płaszcza ochronnego, zabezpieczając paznokieć przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. W wypadku uszkodzonej płytki paznokcia pielęgnujące działanie formuły polega na wbudowywaniu się odżywki w lakierze w nierównomierną lub uszkodzoną strukturę płytki, wygładzając ją i chroniąc przed dalszymi uszkodzeniami. Lakiery z odżywką Semilac Color & Care, zabezpieczają paznokcie przed uszkodzeniami, wzmacniają je i umożliwiają ich zapuszczanie.

Stosowanie

Cienką warstwę Lakieru do paznokci z odżywką Semilac Color & Care zaaplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia i poczekaj do całkowitego wyschnięcia. Możesz powtórzyć aplikację Lakieru do paznokci z odżywką Semilac Color & Care w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu.