Bronzery

1 produktów

Niezwykłe bronzery do konturowania wraz z rozświetlaczem, zamknięte w eleganckim opakowaniu z lusterkiem.

 

NAJPOPULARNIEJSZE
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
  1. -73%
    Semilac Bronzer i rozświetlacz Ice Bronze 2x2,5 g
    15,00 zł 54,90 zł
NAJPOPULARNIEJSZE
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

 Jak dobrać najlepszy bronzer, aby wydobyć pełnię swojego piękna?

 

Każda kobieta marzy o pięknie podkreślonych kościach policzkowych czy zaznaczonym podbródku, ale uroda jest sprawą bardzo indywidualną. Zbyt okrągła buzia może negatywnie wpływać na ogólne samopoczucie. Na szczęście wystarczy już delikatny bronzer, by uzyskać pożądany efekt w zaledwie kilka minut. Kosmetyk odpowiednio dobrany do karnacji potrafi zdziałać cuda! Pamiętaj, że najlepszy bronzer ma podkreślić Twoje wrodzone piękno.

 

Bronzery Semilac to produktu, dzięki którym w bardzo łatwy sposób jesteś w stanie zmienić kontury całej twarzy. I zaskoczyć przy tym wszystkich znajomych! Jeśli zatem nie podobają Ci się zbyt okrągły kształt twarzy, którymi obdarzyła Cię natura, warto zainwestować w dobry bronzer do twarzy. Dopasowanie odpowiedniego odcienia oraz tonu jest uzależnione od koloru Twojej cery. Najlepszy bronzer do twarzy nie odznacza się na buzi, a jedynie subtelnie podkreśla wybrane jej elementy, np. kości policzkowe. Nieodpowiednio dobrany sprawi, że użytkowniczka wygląda jak zabrudzona albo… poobijana. 

 

Jakie cechy powinien mieć dobry bronzer, czyli na co zwrócić uwagę podczas zakupów?

 

Spośród dostępnych produktów wybierz bronzer nieco ciemniejszy niż Twoja cera. Optymalne rozwiązanie to różnica o dwa odcienie. Kluczowe jest, by zachować zgodność tonów. I tak dla cery chłodnej i jasnej najkorzystniejsze są bronzery o chłodnym odcieniu, także te z odrobiną szarości. Za to cery ciepłe i smagłe zdecydowanie lepiej prezentują się w nieco cieplejszej tonacji. W takim przypadku postaw na subtelne brzoskwinie i różnorakie odcienie czekolady, unikając przy tym barw z tonacji ceglastej. 

 

Chłodny bronzer jest więc raczej zarezerwowany dla blondynek i rudych, które mają na ogół bardzo jasną karnację. Ale nie tylko. Także posiadaczki błękitnych, szarych bądź zielonych oczu – powinny wybrać raczej bronzer w chłodnym odcieniu. Bronzery ciepłe dedykowane są z kolei paniom o ciepłej barwie włosów i brązowych, piwnych albo złotawych oczach. Równie ważna jest także kwestia wykończenia. Kosmetyki do konturowania muszą być zdecydowanie matowe, ponieważ ich rola polega na tworzeniu iluzji cienia, więc wszelkie drobinki rozświetlające nie są wskazane, bowiem podkreślą jeszcze bardziej owal twarzy. 

 

Nadal masz wątpliwości jaki wybrać bronzer? Najlepszy sposób na zdobycie tej wiedzy, która pozostanie aktualna na długo, to dobrze się sobie przyjrzeć lub porównać swoją cerę ze skórą przyjaciółki. Na tle innej osoby łatwo ocenisz czy przeważają u Ciebie tony chłodne czy ciepłe.

Sprawdź także, jak używać bronzera, by wydobyć ze swojej twarzy to, co najpiękniejsze.

 

Jak używać bronzera? Aplikacja w kilku prostych krokach

 

Zastanawiasz się, jak używać bronzera do twarzy? Wbrew pozorom, nie jest to trudne, choć wymaga nieco czasu i nabrania wprawy. Wystarczy jednak, że kilkukrotnie wykonasz makijaż, by przekonać się, na jakie partie buzi nakładać produkt, by podkreślić swoje piękno. Kosmetyk powinnaś nakładać delikatnymi, kolistymi ruchami, od środka ucha w dół szczęki. Dobry bronzer nie jest zbyt sypki, jednak z łatwością przywiera  do pędzla. I tu ważna informacja – dopilnuj, by pędzel miał odpowiednią średnicę i profil włosia np. pędzel Semilac 473.