Ładuję...
Trendy i stylizacje

Zdobienie paznokci cyrkoniami - HIT czy KIT?

Zdobienie paznokci cyrkoniami – HIT czy KIT?

Paznokcie potrafią w piękny sposób dopełnić stylizację, nadając jej subtelnego wykończenia. Jeśli dbasz o swoje dłonie, a manicure, który nosisz, jest starannie wykonany, z pewnością buduje to Twój wizerunek jako osoby, która potrafi zadbać o każdy szczegół i dopiąć wszystko na ostatni guzik! Zdobienia paznokci cyrkoniami to powracający cyklicznie trend – a co najważniejsze, w tym artykule udowodnimy Ci, że nie musisz być fanką przepychu, by móc wykorzystać cyrkonie we własnych stylizacjach! Dzięki mnogości dostępnych rodzajów i kolorów ozdób, bez problemu stworzysz manicure swoich marzeń.

Zdobienia cyrkoniami na paznokciach

Odbijające światło, ledwo widoczne i bardzo subtelne drobinki czy może masywniejsze, oszlifowane w wyraźne kształty cyrkonie – to Ty decydujesz, na jaki wariant chcesz się zdecydować! Ozdoby z cyrkoniami na paznokcie to bardzo szeroki segment rynku zdobień i na pewno będziesz w stanie wybrać coś odpowiadającego Twojemu nastrojowi. Nie ograniczaj się do jednego koloru, kształtu czy rozmiaru – wypróbuj kilka, by znaleźć ten idealny dla siebie. Pamiętaj, że ozdoba może prezentować się na paznokciach w odrobinę inny sposób, dlatego metoda prób i błędów jest tutaj niezawodna. To samo dotyczy się kwestii wypukłości takich ozdób – jednym dziewczynom wcale to nie przeszkadza, inne zaś czują się komfortowo jedynie z maleńkimi ozdobami. 

Mamy to szczęście, że dostępnych jest mnóstwo dobrej jakości pięknych ozdób do paznokci, w wielu kolorach i rozmiarach. Z łatwością stworzysz zdobienia paznokci z cyrkoniami zarówno w stylizacji panny młodej, stawiając na wyszukane i eleganckie błyskotki, jak i tej sylwestrowej, w której będziesz mogła bardziej zaszaleć. Ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia!

Zdobienia paznokci z cyrkoniami

Przyjrzyjmy się z bliska możliwościom, jakie elementy ozdobne stwarzają w stylizacji paznokci. Zdobienie paznokci hybrydowych cyrkoniami to jeden z najprostszych, a zarazem bardzo efektownych sposobów na zabicie paznokciowej nudy. Takie zdobienia są w tym sezonie bardzo na czasie – wraca moda na lekko kiczowate lata ‘00, w których królował błysk i srebro! W internecie znajdziesz wiele zdjęć, które posłużyć mogą jako inspiracja – nie musisz takich zdobień kopiować 1:1! Warto pamiętać nie tylko o wygodzie, ale przede wszystkim o własnym samopoczuciu. Zastanów się, jak bardzo chcesz zaszaleć!

Jeśli nie możesz pozwolić sobie na pełen przepychu manicure lub po prostu nie masz na niego ochoty, postaw na subtelne, pojedyncze cyrkonie. Umiejscowione centralnie, w okolicy wału paznokciowego, optycznie wydłużą płytkę. Możesz także przymocować cyrkonie wręcz na końcówce wolnego brzegu – nada to stylizacji nieco ekstrawagancji. Pięknie prezentują się cyrkonie tworzące łuk na stylizacji french – bardzo modne jest użycie neonowych kolorów, by przełamać klasykę bieli i różu. Nadchodzący sezon będzie pełen inspiracji tymi najbardziej kiczowatymi stylizacjami – stworzenie czegoś z klasą, a jednocześnie nawiązującego do tamtego klimatu może być świetną zabawą!

Ozdoby z cyrkoniami to idealny pomysł na ożywienie stylizacji, ponieważ zabawa kształtem i kolorem to idealna okazja na ćwiczenie precyzji i staranności. Pamiętaj, żeby wybierać produkty od sprawdzonych producentów. W taki sposób, przy odpowiedniej aplikacji, unikniesz rozczarowań i będziesz cieszyć się pięknymi paznokciami przez długi czas.

Zdobienia cyrkoniami na paznokciach – inspiracje

Nie bój się eksperymentować i wprowadź do swojego codziennego manicure zdobienia z cyrkoniami. Dobrze dobrane do koloru i kształtu paznokci cyrkonie będą nie tylko ciekawym dodatkiem, ale spełnią też niejako funkcję biżuterii, mieniąc się pięknie w świetle przy każdym ruchu dłoni. Sama aplikacja ozdób nie jest trudna, wystarczy trochę cierpliwości i precyzji. Taki akcent to naprawdę game changer, jeśli chodzi o stylizację paznokci – warto więc spróbować na własnej skórze!