Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Ładuję...

Wszystko, co musisz wiedzieć o Mistrzostwach Nail Art

Co możesz wygrać? Jakie są kategorie? Czy przygotować wcześniej paznokcie modelki?

Jeśli jeszcze masz wątpliwości, poniższy tekst jest dla Ciebie!

Czas i miejsce

Mistrzostwa Semilac Nail Art. Championship odbędą się 9 września w Hotelu Andersia w Poznaniu. Rejestracja uczestników zaczyna się od 8 i trwa do 9, impreza trwa do 16.

Nagrody

Udział w mistrzostwach to uczestnictwo w dwóch konkurencjach. W każdej z nich (hybryda, nail art) przyznamy 3 tytuły: Diamond, Platinum lub Gold Master of Semilac Nail Art Championship. Dodatkowo przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody: I miejsce: bon o wartości 5 tys. do wykorzystania na produkty lub usługi Semilac, 2 miejsce - 3 tys, 3 miejsce - 2 tys. Absolutnie nikt nie wyjdzie z pustą ręką – każdy uczestnik oraz modelka otrzyma pamiątkowy giftpack.

Zadania konkursowe

Obowiązują dwie kategorie. Pierwsza to stylizacja french na jednej dłoni. Na jej wykonanie masz 45 minut. Kolor do frencha wybierasz sama.  Druga kategoria to zdobienie płaskie lub 3d w temacie „Semilac dookoła świata”. Tutaj  czas jest dwa razy dłuższy - na pomalowanie drugiej ręki w tej konkurencji przewidziano 90 minut. W przypadku frencha, musi być on wykonany na naturalnej płytce paznokcia, natomiast paznokcie do nail artu mogą być przedłużone do 3cm.

Nasze porady

  • Przeanalizuj dobrze temat i poszukaj inspiracji
  • Rozrysuj swoją koncepcję: najpierw np. na kartce, potem przenieś pomysł na tipsy
  • Gdy dopracujesz swój pomysł, przećwicz go kilkukrotnie na tipsach lub modelce
  • Poszukaj właściwej modelki - zwróć uwagę na to, aby dłoń modelki była smukła, miała ładną skórę a jej paznokcie miały piękną, długą płytkę
  • Zapakuj wszystkie niezbędne produkty Semilac do wykonywania manicure hybrydowego – my zapewniamy stół, dwa krzesła i dostęp do prądu. Nie możesz używać produktów z innych marek.
  • Paznokcie modelki przed rozpoczęciem mistrzostw powinnaś przygotować, opracować kształt i wyciąć skórki, nie matowić płytki.
  • W drugiej kategorii paznokcie najlepiej wcześniej przedłużyć do 3 cm.