Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Ładuję...

Wiosna ach to Ty! - czyli trendy w stylizacji paznokci od marki Semilac

Zapachniało, zajaśniało… Wiosna to czas zmian i nowych możliwości. Dotyczy to również naszego manicure! W nadchodzącym sezonie stawiamy na radość życia, zabawę kolorami i kształtami, sentymentalny powrót do czasów dzieciństwa, ale i precyzję. Przygotuj się z nami na wiosnę zanim niespodziewanie zapuka do Twych drzwi!

Fanki stylizacji paznokci pokochają najmodniejsze stylizacje wiosenne ze względu na bogactwo niesamowitych barw i wzorów. „Trendy, które będą panować w tym sezonie pozwalają popuścić stylistkom wodzę fantazji, ale jednocześnie wymagają od nich dużych umiejętności manualnych, ale przede wszystkim precyzji. Warto jednak postawić na bardziej skomplikowane stylizacje, ponieważ w efekcie finalnym nasze paznokcie staną się jedynymi w swoim rodzaju dziełami sztuki – mówi Joanna Janicka-Darol, manager ds. nowych trendów w Semilac.Poznajcie zatem króla koloru - Living Coral oraz trendy Semilac 2019: WaterGeo, Fancy oraz Pixie Mani!

Living Coral

Energetyzuje, ożywia i ociepla otoczenie! W tym sezonie postaw w swoich stylizacjach na radość i autentyczność, dzięki barwie roku 2019, czyli koralowi. Według Instytutu Pantone’a afirmujący życie koral o złotym odcieniu to symbol walki z ciągłą gonitwą i szaleńczym tempem codziennego życia. Przypomina nam, że nic nie zastąpi osobistego kontaktu i poczucia
bliskości drugiej osoby. Manicure w kolorze koralowym to świetny sposób na wyrażenie optymistycznego manifestu – wspólnie z całym światem. Dlatego teraz możesz być trendy na wyciągnięcie ręki! Lakier hybrydowy Semilac 006 Classic Coral to najlepszy sposób na modne podkreślenie mocnego charakteru oraz kobiecej delikatności. Już wiesz, że kolor koralowy króluje na ustach wszystkich? Dzięki  matowej ultra trwałej pomadce Semilac Matt Lips    w tym samym kolorze – również na Twoich!

WaterGeo

Nie możesz się zdecydować na jeden kolor? Wcale nie musisz! Trend WaterGeo to nic innego jak mieszanina barw, elementów i emocji. Dzięki połączeniu płynnych konsystencji lakierów hybrydowych powstają jedyne w swoim rodzaju czarujące, wodne wzory czyli akwarele, które stanowią tło dla drugiego, niezbędnego elementu trendu proponowanego przez Semilac - zdobień geometrycznych. Geo-wzorki najlepiej wykonać jednym, wyraźnym, kontrastowym kolorem, bielą lub czernią oraz precyzyjnym pędzelkiem, np. Semilac Nail Art Brush N 00-3. Kolorystyka tej stylizacji paznokci jest dowolna, jednak my sugerujemy połączenie ciepłych, pastelowych odcieni, które idealnie się uzupełniają. Idealnym przykładem będzie połączenie delikatnego różu lakieru hybrydowego Semilac 277 PasTells Light Fuchsia z  kremową bielą lakieru żelowego do zdobień Semilac UV Gel Expert White Cream Art. Efekt akwareli uzyskasz m.in. dzięki dodaniu kropli bieli do koloru. Pamiętaj, że ona również należy do najpopularniejszych barw wiosny 2019! Finalnie struktura może przypominać przypadkowe działanie wybielacza lub kombinację kolorów stworzoną przez naturę na kamieniach. W stylizacji WaterGeo ogranicza tylko wyobraźnia!

Fancy

Trend Fancy to idealna stylizacja dla wszystkich perfekcjonistek. Jej motywem przewodnim
są koronki. Ich kolor i struktura mogą być dowolne, jednak zdobienie musi być wykonane
z ogromną precyzją. Dlatego marka Semilac rekomenduje korzystanie z usług stylistek paznokci o bardzo dużych zdolnościach manualnych. Jeśli zdecydujesz się na koronkową stylizację
to „efekt wow” gwarantowany! Manicure w trendzie Fancy jest niezwykle szykowny oraz elegancki, ale jednocześnie szalenie kobiecy. Modnym i bardzo dziewczęcym symbolem, który może stanowić uzupełnienie koronkowej stylizacji jest kokarda, zwłaszcza ta w wersji 3D. Zrobisz ją przy użyciu precyzyjnej sondy do paznokci Semilac Dotting Tool 01 oraz cienkiego pędzelka do zdobień Semilac Nail Art Brush N 00-2. Stylizacja w trendzie Fancy jest idealnym rozwiązaniem na stylizację ślubną – może ona odwzorowywać strukturę wymarzonej sukni przy użyciu lakieru hybrydowego 176  Almond Butter. Pamiętaj, kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije!

Pixie

To kolejny trend, który wymaga od stylistek dużych umiejętności manualnych. Ich podstawą
są drobiazgowe, niemalże fotograficznie malowane znane i lubiane postacie z bajek.
Nie musisz ograniczać się do jednego bohatera, możesz wybrać kilku ulubionych.
W tą sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa zapraszają nas również światowi projektanci mody, którzy na tkaniny przenoszą najbardziej kultowych bohaterów rysowanek i filmów animowanych. Idealnie sprawdzi się tu pędzelek do zdobień Semilac Nail Art Brush N 000-1, który dzięki cienkiemu włosiu jest niezwykle precyzyjny. Do wykonania konturów postaci wprost stworzony jest lakier hybrydowy 031 Black Diamond, a ogniste tło stworzone przy użyciu lakieru hybrydowego Semilac 231 Girl on Fire nada stylizacji wyrazistego charakteru. Dzięki Pixie przełamiesz rutynę i dodasz do swojej stylizacji dziecięcą radość. Taki manicure wygląda pięknie, zaskakuje, cieszy oko i wywołuje beztroski uśmiech – ten sprzed lat!