Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Ładuję...

Trendy manicure na wiosnę - Color Blocking!

Color Blocking to połączenie kolorów, które pozornie w ogóle do siebie nie pasują – barw kontrastowych, przeważnie mocno nasyconych. Ten soczysty, kolorowy kontrast staje się widoczny dzięki aktualnie eksploatowanej w modzie geometrii, ponieważ to właśnie wzory geometryczne wydobywają z niego najwięcej uroku. Color Blocking to trend dla kobiet odważnych, energicznych, uzależnionych od mody, a przede wszystkim od kolorów. Odważne łączenia kontrastowych barw wydają się idealnym sposobem na ostateczne pożegnanie zimowej nostalgii. Wychodzimy z szarości i „ciężkich” tonów kolorystycznych. Wiosenne klimaty rozbudzają mocne kolory, a chęć nasycenia się nimi daje wspaniałe podwaliny Color Blockingu. Obecnie panujący trend zachęca do wyraźnego wyrażania siebie przez bardzo żywe, ręcz szokujące połączenia barw. Te pozwalają odzwierciedlić siłę kobiecego charakteru, przy jednoczesnej frywolności w nieoczekiwanych zestawieniach. 

Podczas jednego z odcinków SemiTV Joanna Janicka-Darol (Semilac New Trend Manager) i Paulina Piątek (Semilac PR Manager) przeglądały światowe trendy w modzie i manicure. Zapoznały Was z trendem color blocking, a także pokazały jakie kolory będą must have wiosną:

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=YVYmTIxb2sU[/embed]

W zeszłym roku promowaliśmy stylizację manicure, którą nazwaliśmy monochrom:

[embed]https://www.instagram.com/p/BMTvSPpjoBo/?taken-by=semilac[/embed][embed]https://www.instagram.com/p/BPr6diuDVht/?taken-by=semilac[/embed][embed]https://www.instagram.com/p/BMj4iHtDKJD/?taken-by=semilac[/embed]

W tej chwili jest to bardzo popularna metoda zdobienia paznokci. W opozycji do Monochrom-u, który polegał na wykorzystaniu jednego koloru i przedstawienia go w różnych odcieniach, w tym roku lansujemy Color Blocking, który w modzie jest trendem numer 1 w roku 2017.

Propozycje manicure:

[embed]https://www.instagram.com/p/BRaffEDDCvZ/?taken-by=akademia.semilac[/embed][embed]https://www.instagram.com/p/BSvjuRRhc_P/?taken-by=semilac[/embed][embed]https://www.instagram.com/p/BSd0pJVBspt/?taken-by=semilac[/embed][embed]https://www.instagram.com/p/BSrVo_BhNEP/?taken-by=semilac[/embed][embed]https://www.instagram.com/p/BKbLnDPDN4i/?taken-by=akademia.semilac[/embed]O Color Blockingu czyli łączeniu kontrastów można przeczytać również tutaj:[embed]http://stylezycia.pl/color-blocking-kolorami-flavours-zmaluj-wiosne-paznokciach/[/embed]