Ładuję...
Aktualności

Sto tysięcy fanów marki Semilac - uczcijmy to pięknie!

Stało się! 100.00 fanów marki Semilac na Facebook`u! To dziesiątki tysięcy polubień, komentarzy i emocji. To również masa wspólnej pracy - każda z Was buduje naszą stronę swoim zaangażowaniem. Bardzo Wam za to dziękujemy!
Dlatego postanowiliśmy przekuć Wasz entuzjazm by zrobić coś wspaniałego i pokazać innym siłę naszej kolorowej społeczności!
Naszą uwagę zwróciła kiełkująca kampania Dzieciaki Chojraki. Stowarzyszenie pomaga dzieciom chorym na nowotwory poprzez wsparcie materiałowe, psychologiczne i infrastrukturalne dla najmłodszych i ich rodziców. Bogate doświadczenie oraz zrealizowane projekty utwierdziły nas w przekonaniu, że warto.
Cel? Chcemy zbudować nowy oddział dla Kliniki Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej w Szpitalu im. Karola Jonshera w Poznaniu , w którym lekarze na co dzień opiekują się maleństwami, by w pogodzie ducha mogły przejść przez trudne chwile. Dzieciaczki nie zbudują nowego budynku, nie usłyszysz ich głosu. To my - dorośli - możemy zmieniać ich świat. Semilac postara się by widziały tylko jego piękne barwy!
Ale do tego potrzebujemy Ciebie. Możesz pomóc. Wystarczy udostępnić tego posta na swoim Facebook`u. Za każdą tego typu aktywność wpłacimy złotówkę. Akcja trwa do momentu uzbierania 50 000 udostępnień lub 31 sierpnia!
Wchodząc na stronę Dzieciaki Chojraki możecie zrobić też więcej i wpłacić dowolną kwotę na ten mega ważny cel Dzieciaki Chojraki
Zobaczcie podsumowanie akcji: kolory nadziei.