Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Ładuję...
Aktualności

Semilac z programem dedykowanym stylistkom paznokci. Poznaj Semilac Beauty Salon

Semilac od lat stara się reagować na bieżące potrzeby profesjonalistów swojej branży. Polska marka lakierów hybrydowych stworzyła specjalny program dedykowany stylistkom paznokci oraz właścicielom gabinetów kosmetycznych. Semilac Beauty Salon daje im szereg możliwości i benefitów m. in. dostęp do limitowanych linii produktowych czy atrakcyjnych rabatów.

Semilac Beauty Salon - korzyści dla salonów kosmetycznych

Od kwietnia br. stylistki paznokci oraz właściciele salonów kosmetycznych mogą dołączyć do Semilac Beauty Salon, który od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Program oferuje liczne korzyści, w tym pakiety powitalne o wartości 500 zł za symboliczną złotówkę Co więcej, dla uczestników Semilac Beauty Salon dedykowana jest specjalna, linia produktów, w której skład wchodzi m.in.: 18 unikatowych kolorów Semilac Beauty Salon, bazy i topy w nowych, powiększonych butelkach o pojemności 11 ml czy akcesoria salonowe. Oprócz tego, użytkownicy mogą korzystać z 25% rabatu na produkty Semilac Beauty Salon oraz do 3% procent rabatu na produkty z oferty Semilac. Członkostwo w Semilac Beauty Salon to również przemyślany sposób prowadzenia biznesu i deklaracja współpracy z rozpoznawalną i cenioną marką, co z kolei zwiększa szansę na rozwój.
- Semilac Beauty Salon został stworzony z myślą o profesjonalistach. Uczestniczki programu mają dostęp do produktów w większych butelkach, ale również unikalnych, ekskluzywnych kolorów. Członkostwo jest sposobem na wzbogacenie oferowanych usług i produktów, ale niesie ze sobą również korzyści dla biznesu. Salony zyskują rabaty sięgające nawet do dwudziestu pięciu procent. Z szerokich możliwości programu można korzystać niezależnie od tego gdzie salon dokonuje zakupu, w punktach stacjonarnych lub online. To z pewnością docenią nawet najbardziej wymagający klienci - mówi Krzysztof Gamański, Senior Brand Manager Semilac.

Prosta rejstracja w programie

Aby stać się członkiem Semilac Beauty Salon wystarczy zarejestrować swój salon kosmetyczny w programie na stronie internetowej www.semilac.pl oraz w aplikacji mobilnej Semilac. Będąc już członkiem Semilac Beauty Salon, ważne jest, aby pamiętać podczas zakupów o skanowaniu kodów QR znajdujących się na każdym produkcie – każdy zeskanowany kod to dodatkowa liczba punktów, która przekłada się na progi rabatowe. Dokonanie zakupów jest możliwe online lub w dowolnych punktach sprzedaży stacjonarnej.

Więcej informacji na temat Semilac Beauty Salon znajdą Państwo w regulaminie Semilac Beauty Salon.