Ładuję...
Aktualności
Nowości produktowe

Semilac Double Flex Acrylgel

Innowacyjna formuła na rynku produktów do profesjonalnej stylizacji paznokci - czas na Semilac Double Flex Acrylgel, czyli żel i akryl w jednym!

Wysoka jakość, niezawodność i innowacyjność to cechy, które najbardziej cenisz w produktach do stylizacji paznokci? Pokochasz zatem nowość od marki Semilac, czyli akrylożel Semilac Double Flex Acrylgel. To rewolucyjne rozwiązanie, łączące w sobie zalety żelu i akrylu jednocześnie. Dzięki niemu każda kobieta będzie mogła cieszyć się pięknymi, długimi, ale przede wszystkim mocnymi paznokciami.

Niewątpliwe każda kobieta marzy o długich, mocnych i zadbanych paznokciach, które dodają naszym dłoniom elegancji. Niestety, naturalna płytka paznokcia najczęściej nie spełnia naszych oczekiwań. Dlatego wiele kobiet zastanawia się, jaka metoda manicure będzie dla nich najbardziej odpowiednia.

Marka Semilac właśnie z myślą o tych kobietach, które marzą o długich i mocnych paznokciach, stworzyła produkt wyjątkowy, który łączy w sobie cechy żelu i akrylu w jednym – bez nieprzyjemnego uczucia pieczenia! Innowacyjna formuła Semilac Double Flex Acrylgel sprawia, że jest on trwalszy niż żel i jednocześnie dużo bardziej elastyczny niż stosowany dotąd w salonach manicure akryl. Produkt można stosować zatem do budowania i przedłużania paznokcia, a także do wzmocnienia naturalnej płytki. Co ważne, charakterystyczne dla stylizacji żelowej i akrylowej uczucie pieczenia, które zazwyczaj towarzyszy utwardzaniu tych produktów w lampie, zostało teraz zredukowane do minimum. Nowość z portfolio marki jest dostępna w trzech wariantach kolorystycznych: przezroczystym, kryjącym różowym i kryjącym białym. Semilac Double Flex Acrylgel jest więc wielofunkcyjnym produktem, który niweluje wszelki dyskomfort podczas stylizacji paznokci, dzięki czemu praca staje się znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza dla manicurzystki.

Dodatkowo, oferta Semilac zostaje wzbogacona o kilka produktów ułatwiających jego aplikację – płyn Semilac Acrylgel Liquid przeznaczony do równomiernego rozprowadzania produktu, szpatułkę Semilac Acrylic Gel Tool służącą do wyciągania go z tubki oraz nakładania na płytkę paznokcia, a także o formę Semilac Double Flex Acrylgel Tips, dzięki której szybko i sprawnie można nadać paznokciu odpowiedni kształt bez późniejszej konieczności jego piłowania.

Manicure stworzony z wykorzystaniem wymienionych produktów będzie stanowił również doskonałą bazę pod stylizację paznokci profesjonalnymi lakierami hybrydowymi z portfolio marki Semilac.

Semilac Double Flex Acrylgel dostępny będzie w sprzedaży stacjonarnej oraz online już od 11 kwietnia.