Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Ładuję...

Ramka na paznokciach - elegancka klasyka na jesień

Nail Frame – trend polegający na zamknięciu zdobienia lub koloru paznokcia w widocznej ramce. Może ona przybierać różne formy – delikatnych pasków, pasów ze zdobieniem Semilac SemiFlash, widocznego obramowania lub cieniowania. Ramki w manicure mogą być aplikowane w ramach akcentu - w celu podkreślenia artystycznego charakteru zdobienia lub na wszystkie paznokcie - jako modny dodatek do klasycznego manicure. Przy tworzeniu stylizacji z wykorzystaniem trendu Nail Frame ważne jest dobranie odpowiednio kontrastowych kolorów oraz precyzyjne wykonanie zdobienia.

Czarne paznokcie hybrydowe z białą ramką – hit jesieni!

Dzięki Semilac jesteś blisko światowych trendów, które odważnie wskakują na paznokcie. W tym sezonie polecamy zaprzyjaźnienie się z mocnymi kontrastami i podkreślającą charakter stylizacji ramką <3 Czarne paznokcie hybrydowe z białą ramką to pomysł na manicure, który jesiennymi tygodniami musi ozdobić paznokcie każdej szanującej się trendsetterki!

Czarne paznokcie – inspiracje, które wniosą świeżość do Twojego manicure!

Klasyka? To między innymi czarne paznokcie! Inspiracje na wyszukany manicure na bazie tej wyrazistej barwy to jeden z częstych tematów naszych stylizacji. Tym razem zdecydowaliśmy się na bardzo odważne zdobienie, utrzymane w minimalistycznym stylu.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=8gBIH4aYMzw[/embed]