Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Ładuję...

Pokaz Semilac Gdańsk i Toruń

Pokazy Semilac to moc atrakcji, które nasze Semigirls uwielbiają! W miniony weekend odwiedziliśmy Gdańsk i Toruń, spotkaliśmy się prawie z tysiącem naszych fanek. Za każdym razem jest to świetne doświadczenie dla nas - możemy porozmawiać i wysłuchać ich sugestii oraz oczekiwań. Pomagamy wybierać kolory prezentując perfekcyjnie wykonane stylizacje przez nasze instruktorki.
Pokaz rozpoczęła Magdalena Tym, która zaprezentowała metody przedłużania paznokci - hybrydą budującą oraz metodą żelową - było to krótkie kompendium dla pań rozpoczynających przygodę z manicure hybrydowym.
Zdobienia, które wykonała Magdy, były nasycone kolorami - to letni motylek, który był tak realny, że prawie odfrunął ;)Delikatne ombre w połączeniu z ekoArtem sprawiło wrażenie, że przenieśliśmy się w świat polnych kwiatów, a zdobienie stylographem zmalowane na delikatnie cieniowanym tle zachwycało precyzją.
Agnieszka Ściepura, złota medalistka tegorocznych mistrzostw Nail Art przeniosła nas w ciepłe kraje, malując piękne delfiny oraz motywy dżungli. Jako, że byliśmy w Gdańsku nie zabrakło morskiego akcentu i Agnieszka stworzyła piękną kotwicę ozdobioną bardzo drobnymi kwiatkami. Całe szczęście, że Agnieszka nie zraziła się 4, którą wystawiła jej pani z plastyki i poszła za swoim artystycznym zmysłem. Jej precyzja, dobór techniki i kolorów zawsze zachwyca.
Całość pokazu uświetniają konkursy, które prowadzi Rafał Maślak i często onieśmiela panie na scenie. Konkurs, w którym Panie pisały tekst wakacyjnego hitu inspirowanego kolorami Semilac przyniósł wszystkim ogrom uśmiechu. Podczas pokazu odbyła się również premiera kolekcji SemiBeats by Margaret, która swoimi nasyconymi kolorami sprawiła, że poczuliśmy lato. To 9 unikatowych kolorów w odcieniach morskich, pomarańczy i róży. To kolory dla Pań, które chcą żyć kolorowo na co dzień!Upominki, które panie otrzymały czyli limitowane Semilike wywoływały uśmiechy na ustach uczestniczek, a fontanna czekoladowa nadała słodkiego smaku całemu wydarzeniu. Każda z uczestniczek wyszła z porcją niesamowitych inspiracji i bardzo cennych rad. Zapraszamy na kolejne pokazy we Wrocławiu już 10 czerwca i 11 czerwca w Opolu! Będą to ostanie pokazy przed przerwą wakacyjną. Nie może Was zabraknąć!
 Krótka fotorelacja z Gdańska:[supsystic-gallery id=61] Krótka fotorelacja z Torunia:[supsystic-gallery id=62]