Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Ładuję...

Perfekcyjne paznokcie na studniówkę? Zainspiruj się!

Zostało 100 dni do matury! Z doskonałym manicure w rytmach najnowszej kolekcji Dance Flow zabłyśnij podczas studniówki. Zainspiruj się już dziś:  

Terra Purpura

 093 UV Hybrid Semilac Silver Dust 177 UV Hybrid Semilac Velvet Disco 147 UV Hybrid Semilac Violet In The Dark178 UV Hybrid Semilac Delicious Cha-cha        Purpurowe strumienie gwiazd ciągną się wzdłuż miłosnego sklepienia. Ty i Twój ukochany będziecie wiecznie zgłębiać tajemnice swoich serc.To co odkryjecie - zaskoczy, zadowoli, spełni. Wasza wspólna wędrówka zakończy się jednak w miejscu gdzie zaczęła - w chwili pierwotnego zachwytu nad blaskiem szczerego uczucia.   

Pierwsza Rumba Pożądania!

187 UV Hybrid Semilac Sweet Rumba031 UV Hybrid Semilac Black DiamondKtoś kiedyś rzekł, że miłość to pole bitwy. Jeżeli tak, pierwszą run(m)bę masz jak w banku!Jest coś, czym możesz rozpalić zmysły partnera i skraść show. To nic innego jak mocny płomień kobiecości! Twój złoty manicure ze zdecydowanymi wzorami stanie się wstępem do wielkiej gry.Wynik jednak z góry przesądzony! On u Twych stóp!  

Ekspresja i energia - Całkiem ponętne!

031 UV Hybrid Semilac Black Diamond179 UV Hybrid Semilac Midnight Samba  W tej spektakularnej stylizacji spotkasz wszystko to co kochasz w karnawale. Ogień i ciepło wpisane w nasze serca. Niegrzeczne myśli zaklęte w parkiecie. Emocje falujące w rytmie naszych ciał. Nie potrzebujesz niczego więcej, by zanurzyć się w ponętnych pląsach ulic boskiego Rio De Janeiro!Rozświetl noc kolorami swojego wnętrza!    

Filuterny Foxtrot!

174 UV Hybrid Semilac Fancy Foxtrot SemiFlash  Semi ART UV Gel 012 Green Semi ART UV Gel 001 Black Semi ART UV Gel 007 Yellow Semilac Nail Art Brush N 04 Semilac Nail Art Brush N 15Weź go pod rękę i wspólnie ruszajcie na podbój Broadway`owskich parkietów rzucających wyzwanie wszystkim nudziarzom! Z charyzmą wiruj. Poddaj się emocjom. We dwójkę popłyńcie w żyłach gwarnego miasta i rozkoszujcie się wędrówką, a nie celem. 

Absztyfikanci zgubieni!

 181 UV Hybrid Semilac Spicy Salsa025 UV Hybrid Semilac Glitter Red     Prosta stylizacja z pikantnym wyrazem. Wędrówka oczu absztyfikantów zakończy się właśnie na niej. Po cóż bowiem mają szukać dalej? Już wiedzą, że żarzy się w Tobie kobiecość, że masz charakter, że jesteś świadoma. Czego nie wiedzą to fakt, że już o Tobie nie zapomną...