Ładuję...
Aktualności

Otwarcie nowego sklepu Semilac w Starym Browarze

Już w najbliższą niedzielę, 26 maja, Semilac pojawi się w kolejnym prestiżowym punkcie na mapie Poznania. Polska marka lakierów hybrydowych i produktów do makijażu otwiera sklep w Starym Browarze, w którym klienci będą mogli dokonać zakupu wszystkich produktów marki, jak i skorzystać z usług doświadczonych stylistek paznokci. W dniu otwarcia na klientów czeka masa atrakcji m.in. promocja dla mam i córek oraz darmowe konsultacje wizażowe.

Nowy punkt Semilac w najbardziej znanej galerii handlowej w Poznaniu

Znana i lubiana polska marka lakierów hybrydowych i produktów do makijażu nie zwalnia tempa otwierając kolejny punkt sprzedażowo-usługowy w Poznaniu, tym razem w centrum handlu i sztuki – Starym Browarze przy ul. Półwiejskiej 42. W dzień otwarcia, 26 maja, przygotowała dla klientów wiele interesujących atrakcji i rabatów. Z okazji Dnia Mamy na panie czeka wyjątkowa promocja 1+1 dla mamy i córki – przy zakupie jednej usługi manicure, druga usługa gratis. Akcja promocyjna potrwa aż do 8 czerwca. To jednak nie koniec atrakcji! W najbliższą niedzielę fani marki będą mogli skorzystać z promocji makijażowej w wysokości 50% na drugi produkt. Dodatkowo do zakupów o wartości 200 zł otrzymają jeden z trzech zapachów perfum Semilac. Klientki będą również mogły porozmawiać ze specjalistami w zakresie wizażu, którzy udzielą darmowych konsultacji (w godz. 11:00-17:00). Na miejscu jako gość specjalny pojawi się Sylwia Gołębiewska, pomysłodawczyni i założycielka Akademii Semilac (centrów edukacyjno-szkoleniowych dla stylistów i instruktorów paznokci). Sylwia jest wielokrotną finalistką prestiżowych mistrzostw stylizacji paznokci oraz gospodynią nowego programu emitowanego w kobiecej telewizji lifestyle’owej.

Semilac wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanek marki, stawiając na nową lokalizację w samym sercu Poznania – w Starym Browarze. Nowy punkt oferuje klientkom dostęp do pełnego asortymentu marki i umożliwia skorzystanie z usług manicure. Wszystkie punkty Semilac znajdziecie na naszej stronie w zakładce Punkty Sprzedaży.