Ładuję...
Aktualności

Odkryj magię Świąt

Gwiazdka to czas, kiedy dozwolone są niecodzienne zdobienia. Mało tego! Każda trendsetterka na pewno usiądzie do wigilijnej kolacji ze świątecznym elementem na paznokciach. Dzwoneczki, gałązki świerku, choinka, wizerunek reniferów... moda pozwala w tym sezonie na puszczenie wodzy fantazji. Najmodniejszymi kolorami bożonarodzeniowego okresu są te przywodzące na myśl magię świąt: soczysta czerwień, ciemna zieleń, złoto i śnieżna biel. Łącz je dowolnie i uzyskaj na swoich paznokciach niepowtarzalny efekt.
1. Zdezynfekuj dłonie oraz paznokcie. Przygotuj płytkę paznokcia i opiłuj ją w kształt zaokrąglonych kwadratów. Użyj bloczka polerskiego w celu zmatowienia płytki, a następnie do jej odtłuszczenia użyj preparatu Nail Cleaner. Jeśli istnieje potrzeba nałóż Primer bezkwasowy zwiększający przyczepność lakieru.
2. Nałóż cienką warstwę lakieru hybrydowego Semilac Base na wszystkie paznokcie. Utwardź manicure w lampie. Następnie nałóż 2 warstwy koloru Semilac 001 Strong White. Pamiętaj o zabezpieczeniu wolnego brzegu. Każdą warstwę utwardź
w lampie.
3. Używając pędzelka do zdobień i koloru Semilac 025 Glitter Red namaluj dzwonki, inspirując się stylizacją ze zdjęcia. Pamiętaj o utwardzeniu w lampie.
4. Następnie przy użyciu koloru Semilac 080 Amazon Forest wykonaj zdobienie, jak na zdjęciu.
5. W celu wykończenia stylizacji, za pomocą cienkiego pędzelka i koloru Semilac 031 Black Diamond dodaj zdobienie, jak na zdjęciu. Następnie kolorem Semilac 001 Strong White namaluj kilka kropek imitujących śnieg. Każdą z warstw utrwal w lampie.
6. Pamiętaj o nałożeniu Semilac Top , który utrwali manicure i zapewni mu długotrwały połysk. Tę warstwę również należy utwardzić w lampie, a na końcu zmyć warstwę dyspersyjną.