Ładuję...
Blog

Modny baby boomer - paznokcie krok po kroku

Z naszą instrukcją baby boomer krok po kroku przygotowanie pięknego manicure stanie się proste i przyjemne. Gotowa? To do dzieła!

 

1. Po pierwsze musisz zająć się aplikacją bazy na całą płytkę paznokcia. Następnie paznokcie należy utwardzić w lampie UV LED przez 30 sekund.

 

2. Drugim krokiem będzie nałożenie jednej warstwy białego lakieru na paznokcie, który posłuży jako podkład i wzmocni płytkę paznokcia.Po nałożeniu lakieru paznokcie musisz utwardzać przez 60 sekund.

 

3.Następnym krokiem jest cieniowanie. Przy pomocy pędzelka, ruchem od boku do boku, płynnie połącz kolory. Zakończ cieniowanie ruchem pędzelka z góry na dół, który pozwoli Ci uzyskać idealne przejście. Po wykonaniu cieniowania paznokcie utwardzaj przez 60 sekund.

 

4.Po utwardzeniu paznokci nałóż na nie drugą warstwę kolorówdokładnie w taki sam sposób, jak w kroku 3, a potem wykonaj znane Ci cieniowanie. Paznokcie ponownie utwardzaj przez 60 sekund.

 

5. Na paznokcie nałóż warstwę wykańczającą, np.Semilac Top Mat Total No Wipe i utwardzaj paznokcie przez 30 sekund. Na koniec dobrym pomysłem będzie także skorzystanie z oliwki, która zadba o nawilżenie skórek.