Ładuję...
Aktualności

Moc zimowych inspiracji

Jaki manicure tej zimy? Na pewno przykuwający wzrok! Nudzie mówimy stanowcze NIE i inspirujemy się tym, co w sezonie najbardziej wyraziste i oryginalne. Urzekła Cię choinkowa bombka? Chcesz odwzorować płatki śniegu? A może gwieździsta i mroźna noc wywarła na Tobie duże wrażenie? Korzystaj z bogactwa kolorów Semilac i stwórz na swoich paznokciach najpiękniejsze cuda zimy. Błyszcz, zachwycaj i olśniewaj - manicure ci w tym pomoże!   Frozen Time Jak błogo siedzieć przy kominku, z gorącą herbatą w dłoni, gdy za oknem siarczysty mróz maluje obrazy na szybach... Idylli dopełnią paznokcie współgrające z zimowym klimatem. Dzięki tej stylizacji staniesz się prawdziwą królową śniegu!

Grey Love Zimowe noce są długie, więc zachęcają do barwnego nocnego życia. Spacery po zmroku, gdy śnieg skrzypi pod nogami, a gwiazdy rozjaśniają wierzchołki drzew, mogą być naprawdę niezapomniane! Na paznokciach powinna zagościć czerń nocy, przyozdobiona blaskiem gwiazd. Jeśli serca, to tylko te przywodzące na myśl pachnące, świąteczne pierniki. Prawdziwa zimowa magia zaklęta w manicure... 

Christmas Shines Choinka jest wspaniałą ozdobą domu. Błyszczące bombki, bajeczne kolorowe łańcuchy, śnieżynki i anioły w iskrzących się sukienkach nadają Świętom magicznego klimatu. Liliowe paznokcie będą wspaniałym tłem dla brokatu i zdobień w kształcie bombek. Najpiękniejsza świąteczna ozdoba? Twoje paznokcie!