Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Ładuję...

Manicure w kolorze wakacji

Paznokcie są ozdobą i elementem kobiecego wizerunku przez cały rok, ale to latem szczególnie zależy nam, by nasze dłonie przyciągały uwagę. Wakacje sprawiają, że mamy ochotę eksperymentować i szaleć ze swoim wyglądem. Porzucamy klasyczne barwy i jednobarwny manicure na rzecz neonów, kontrastów i fantazyjnych wzorów i nieoczywistych połączeń kolorystycznych. Kiedy, jak nie teraz odważyć się na coś nietypowego? Warto zacząć od kolorowych paznokci i z taką ozdobą wyruszyć na spotkanie wakacyjnym przygodom. Podróż autostopem po Europie, spontaniczny weekendowy wypad nad jezioro, zabawa do rana na egzotycznych barwach czy zdobywanie górskich szczytów - w każdą z tych podróży warto wybrać się z niebanalnym manicure. Dodatkowo lakier hybrydowy daje nam gwarancję, że przetrwa w nienaruszonej formie przez cały urlop. Będzie zachwycał i czarował, a Ty razem z nim! Puść wodzę fantazji i zainspiruj się naszymi stylizacjami. Latem wszystkie paznokciowe chwyty dozwolone. 
Dziewczyna marynarza
Wielki błękit, biel spienionych fal i złote morskie elementy? To latem zawsze jest w modzie! Wykorzystaj inspirację oceanicznymi falami, nadmorskimi klifami i wielką wodą, ciągnącą się aż po horyzont. Taki manicure pasuje do wszystkich wakacyjnych stylizacji, nie tylko tych plażowych! Puść wodzę fantazji, mieszaj odcienie błękitu z kolorem bieli, dodaj marynistyczne akcenty. Żona Neptuna, królowa syren, a może miss plaży? Z takimi paznokciami możesz być kim chcesz!
1. Zdezynfekuj dłonie oraz paznokcie. Przygotuj płytkę paznokcia, opiłowując ją w ulubiony kształt. W celu zmatowienia płytki użyj bloczka polerskiego Semilac Quality. Do odtłuszczenia płytki użyj Semilac Nail Cleaner.
2.Nałóż cienką warstwę lakieru hybrydowego Semilac Base na wszystkie paznokcie – pamiętaj o zabezpieczeniu wolnego brzegu. Utwardź bazę w lampie. Następnie nałóż 2 cienkie warstwy lakieru Semi Hardi White – zabezpiecz wolny brzeg. Każdą z warstw utwardź w lampie.
3. Inspirując się zdjęciem wykonaj nieregularne wzory tworzące mozaikę przy użyciu koloru Semilac 019 Blue Lagoon, który należy aplikować przy linii paznokcia. Zbliżając się w kierunku środkowej części płytki nałóż kolory: Semilac 085 Deep Ocean, Semilac 124 Siren, Semilac 022 Mint, Semilac 001 Strong White. Kolory należy mieszać ze sobą na mokro i nakładać przy użyciu pędzelka Semilac Nail Art Brush N 01. Po wykonaniu wzoru utwardź zdobienie w lampie.
4. Następnie nałóż cienką warstwę Semilac Top No Wipe i utwardź stylizację w lampie. Top ten nie wymaga przemywania warstwy dyspersyjnej.
5. W ostatnim etapie, wzorując się na zdjęciu, przy użyciu pędzelka Semilac Nail Art Brush N 01 i Semilac UV GEL Expert White Cream Art wykonaj ornamenty i utwardź je w lampie.
Soczysty koktajl truskawkowy
Jeśli lato, to owoce! Uwielbiamy je w każdej postaci – soczyste i surowe, zmiksowane na koktajl, dodane do deserów, ciast oraz... na paznokciach! Ich barwy są po prostu stworzone do tego, żeby znalazły się na wakacyjnym manicure. Skorzystaj z kolorowych inspiracji albo odważ się na truskawkę lub inny ulubiony przysmak. Pamiętaj, ze latem możemy pozwolić sobie na więcej! Dlatego wszelkie owocowe szaleństwa są mile widziane. :)
1. Zdezynfekuj dłonie oraz paznokcie. Opracuj paznokcie i nadaj im ulubiony kształt. Użyj bloczka polerskiego Semilac Quality w celu zmatowienia płytki. Odtłuść płytkę przy użyciu Semilac Nail Cleaner. Jeśli istnieje potrzeba, nałóż preparat zwiększający przyczepność lakieru - Semilac Primer Acid Free. 2. Nałóż cienką warstwę Semilac Vitamin Base, pamiętając o zabezpieczeniu wolnego brzegu. Utwardź bazę w lampie. Następnie nałóż 2 cienkie warstwy koloru Semilac 003 Sweet Pink. Każdą z nich utwardź w lampie. 3. Przy użyciu koloru Semilac 067 Juicy Strawberry i pędzelka Semilac Nail Art Brush 05 namaluj serduszko. Utwardź zdobienie w lampie. 4. W kolejnym kroku za pomocą koloru Semilac 031 Black Diamond i pędzelka Semilac Nail Art Brush 01 namaluj wzorki imitujące pestki truskawki.
5. Kontynuuj zdobienie inspirując się zamieszczoną stylizacją. Do namalowania listków i zielonych pestek połącz ze sobą 2 kolory: Semilac 150 Hunter Queen oraz Semilac 117 Yellow Sphinx. Zdobienie wykonaj pędzelkiem Semilac Nail Art Brush 01. Utwardź manicure. 6. Inspirując się zdjęciem wykonaj delikatny wzór. Użyj koloru Semilac 031 Black Diamond oraz pędzelka Semilac Nail Art Brush 01. Pamiętaj o utwardzeniu manicure w lampie. 7. W ostatnim etapie nałóż cienką warstwę Semilac Top No Wipe, następnie utwardź ją w lampie. Top nie wymaga zmywania warstwy dyspersyjnej.
Tropikalna wyspa
Lato kojarzy Ci się z wakacyjnymi imprezami nad brzegiem morza albo beztroskim wypoczynkiem pod palmami, z kolorowym drinkiem w reku? Ta propozycja Cie zachwyci! Soczyste, kontrastowe kolory, a do tego ponadczasowy widok zachodu słońca na tle bujnej, tropikalnej roślinności od razu przeniesie Cie w egzotyczne rejony! Nawet jeśli nie wybierasz się na wczasy do zagranicznych kurortów ten manicure sprawi, ze w środku miasta będziesz się czuła (i wyglądała) jak miss lata. :)
1. Zdezynfekuj dłonie oraz paznokcie. Przygotuj odpowiednio płytkę paznokcia, opiłowując ją w kształt migdała. W celu zmatowienia płytki użyj bloczka polerskiego Semilac Quality. Do odtłuszczenia użyj Semilac Nail Cleaner. Jeśli istnieje potrzeba – zaaplikuj cienką warstwę Semilac Acid Free Primer, który zwiększy przyczepność lakieru. 2. Nałóż cienką warstwę lakieru hybrydowego Semilac Base, zabezpieczając wolny brzeg paznokcia. Utwardź bazę w lampie. Następnie nałóż 1 cienką warstwę Semi Hardi White, zabezpieczając wolny brzeg. Utwardź ją w lampie. 3. Wzorując się na zdjęciu – przystąp do wykonania cieniowania. Zacznij od góry paznokcia, nakładając kolor Semilac 126 Queen of the Night, następnie użyj koloru Semilac 121 Ruby Charm, Semilac 045 Electric Orange oraz Semilac 040 Canary Green. Kolory nakładaj za pomocą pędzelka Semilac Nail Art Brush N 05. Kolory należy cieniować od lewego do prawego boku płytki. Utwardź cieniowanie w lampie i ponownie użyj tych samych kolorów.
4. Używając koloru Semilac 031 Black Diamond i pędzelka Semilac Nail Art Brush N 01 namaluj wzory – palemki oraz ptaki – zgodnie ze zdjęciem. Utwardź manicure w lampie.
5. Na gotową stylizację nałóż Semilac Top i utwardź manicure w lampie. Pamiętaj o zmyciu warstwy dyspersyjnej.
 Fiolet nieba po zachodzie słońcaCiekawa inspiracja do tworzenia wakacyjnego manicure są zapierające dech w piersiach rafy koralowe, fantazyjne wzory przywodzące na myśl falowany brzeg bajkowych muszli i olet nieba zaraz po zachodzie słońca. Co wychodzi z takiego połączenia? Prawdziwe arcydzieło na paznokciach! Baw się odcieniami i kształtami, puść wodze fantazji i wykonaj manicure myśląc o cudownych skarbach, które skrywają morskie głębiny. Efekt końcowy na pewno Cie oczaruje!
1. Zdezynfekuj dłonie oraz paznokcie. Opracuj paznokcie i nadaj im pożądany kształt. W celu zmatowienia płytki użyj bloczka polerskiego Semilac Quality. Następnie odtłuść płytkę za pomocą Semilac Nail Cleaner.
2. Nałóż cienką warstwę lakieru hybrydowego Semilac Vitamin Base na wszystkie paznokcie. Podczas aplikacji bazy pamiętaj o zabezpieczeniu wolnego brzegu. Utwardź manicure w lampie. W kolejnym kroku nałóż 1 cienką warstwę koloru
Semilac 145 Lila Story i utwardź ją.
3. Ponownie nałóż cienką warstwę koloru Semilac 145 Lila Story na całą płytkę i zacznij wykonywać zdobienie inspirując się zdjęciem. Do wykonania mozaiki użyj kolorów: Semilac 147 Violet in The Dark oraz Semilac 023 Banana. Kolory rozmazuj za pomocą pędzelka Semilac Nail Art Brush N 05. Po wykonaniu zdobienia utwardź manicure w lampie. 4. W kolejnym etapie pomaluj dolny i górny kontur płytki przy użyciu koloru Semilac 031 Black Diamond i pędzelka Semilac Nail Art Brush N 01 i nałóż cienką warstwę Semilac Top. Koniecznie utwardź manicure w lampie. 5. Następnie posyp w wybranych miejscach stylizację brokatem i nałóż cienką warstwę Semilac Top No Wipe, który sprawi, że Twój manicure będzie pięknie błyszczał. Po ukończeniu tego kroku utwardź manicure w lampie.
Romantyczny sad
Masz dusze romantyczki, ale od czasu do czasu ochotę na odrobinę szaleństwa? Połącz obie cechy w jedno i wyraz się poprzez niepowtarzalny manicure! Soczysty czerwony kolor w zestawieniu z bielą ozdobiona delikatnymi kwiatami? To propozycja specjalnie dla Ciebie. Uwodzicielskie barwy świetnie współgrają z romantycznymi detalami. Dzięki nim będziesz tajemnicza, ale także wyrazisz swoja radość z trwających właśnie wakacji! Czy to nie brzmi intrygująco?
1. Zdezynfekuj dłonie oraz paznokcie. Opracuj paznokcie, a nas tępnie nadaj im ulubiony kształt. W celu zmatowienia płytki użyj bloczka polerskiego Semilac Quality, z kolei do jej odtłuszczenia użyj Semilac Nail Cleaner. 2. Nałóż cienką warstwę lakieru hybrydowego Semilac Base na wszystkie paznokcie zabezpieczając przy tym ich wolny brzeg. Utwardź manicure w lampie. Następnie nałóż 2 cienkie warstwy Semi Hardi White w celu nadania płytce białego zabarwienia. Pamiętaj o zabezpieczeniu wolnego brzegu. Każdą z warstw utwardź w lampie. 3. Namaluj kwiatek efektem akwareli inspirując się zdobieniem na zdjęciu. Użyj do tego rozrzedzonego za pomocą Semi Hardi Clear koloru Semilac 153 Red Magnat. Utwardź manicure w lampie.
4. Namaluj listki – wykorzystaj do tego pędzelek Semilac Nail Art Brush N 05 i rozrzedzone za pomocą Semi Hardi Clear kolory Semilac 150 Hunter Queen oraz Semilac 117 Yellow Sphinx. Utwardź zdobienie w lampie. 5. Następnie namaluj kontury – użyj do tego koloru Semilac 031 Black Diamond i pędzelka Semilac Nail Art Brush N 01. Do wykonania kropek użyj sondy Semilac Dooting Tool N 01. Utwardź stylizację. 6. W końcowym etapie nałóż cienką warstwę Semilac Top, utwardź ją i zmyj warstwę dyspersyjną.