Ładuję...
Porady

Lśniący kontrast -Krok po kroku

Tej zimy kolor biżuteryjny jest zdecydowanie na topie. Doskonale prezentuje się w zestawieniu z biało-czarnym zdobieniem, przyprószonym szczyptą królewskiego złota. Nieoczywista stylizacja i kontrastowe zestawienie kolorów nabierze charakteru dzięki lśniącym drobinkom. Takie paznokcie to obiekt pożądania gwiazd Hollywood i nic dziwne go – chcą przecież wyglądać z klasą, a przy tym zwracać na siebie uwagę.
1. Zdezynfekuj dłonie oraz paznokcie. Opracuj płytkę paznokcia, opiłowując ją w kształt migdała. Używając bloczka polerskiego należy zmatowić płytkę, a następnie do jej odtłuszczenia użyć preparatu Nail Cleaner Pure.
2.Nałóż cienką warstwę lakieru hybrydowego Semilac Base na wszystkie paznokcie. Utwardź manicure w lampie. Następnie nałóż 2 cienkie warstwy koloru Semilac 001 Strong White. Pamiętaj o zabezpieczeniu wolnego brzegu. Każdą warstwę utwardź w lampie.
3. Używając pędzelka do zdobień i koloru Semilac 031 Black Diamond wykonaj wzory, inspirując się stylizacją ze zdjęcia. Pamiętaj o utwardzeniu w lampie.
4. Następnie wypełnij zdobienie kolorem Semilac 037 Gold Disco i utrwal manicure w lampie.
5. W celu ukończenia stylizacji, za pomocą cienkiego pędzelka wykonaj linie kolorem Semilac 031 Black Diamond. Utwardź w lampie.
6. W ostatnim etapie nałóż cienką warstwę lakieru Semilac Top, który sprawi, że paznokcie będą błyszczeć. Utwardź manicure w lampie, a następnie przy pomocy Nail Cleaner Pure usuń warstwę dyspresyjną.