Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Ładuję...

Lakiery hybrydowe zmieniające kolor pod wpływem światła słonecznego.

 
POZNAJ KOLORY KTÓRE, ŻYJĄ SŁOŃCEM

Kobieta zmienną jest. Od teraz zmienne są też Twoje paznokcie! Poznaj 6 pyłków Sunlight Effect, które dopasowują manicure do okoliczności! Poznaj pyłki do hybryd zmieniające kolor pod wpływem światła słonecznego. Prezentujemy 6 wyjątkowych pyłków do paznokci, które gwarantują wyszukany manicure za sprawą... słońca! Dzięki czułości na promienie UV pyłki na paznokcie hybrydowe gwarantują piękną stylizację 2 w 1! Spokojną i uniwersalną w pracy oraz bogatą w wyjątkowe kolory po wyjściu z biura! Zobacz, jak kolor budzi się do życia!

Aplikacja nowych pyłków do paznokci Semilac jest prosta i wygodna. Dodatkowo nie wymaga posiadania specjalistycznych narzędzi – pyłek osypujemy na płytkę paznokcia (na warstwę dyspersyjną), a później delikatnie wcieramy go opuszkiem palca. Ważna jest precyzja i równomierne nakładanie produktu – nierównomiernie rozłożenie pyłku może skutkować nieestetyczną zmianą koloru, w postaci smug i prześwitów. Dla satysfakcjonującego efektu zdobienia rekomendujemy powtórzenie procedury aplikacji pyłku na paznokcie (nałożenie drugiej warstwy produktu). Następnie nakładamy klasyczny Top Semilac lub Semilac Top Matt Total (Semilac Top No Wipe może blokować efekt zmiany koloru pod wpływem światła słonecznego)

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=3i4yIGUoWR0&t=310s[/embed] 

Produkty Semilac dostępne są na www.semilac.pl, wyspach handlowych Semilac i w naszych sprawdzonych punktach dystrybucji (www.semilac.pl/pl/sklep/punkty-sprzedazy).