Ładuję...
Aktualności

Królowa sylwestrowego balu

Jest tylko jedna taka noc w roku i dlatego ta okazja wymaga perfekcyjnego wyglądu. Paznokcie w luksusowym wydaniu, podkreślające niezwykłą kreację idealnie dopełnią wizerunek królowej nocy. Ponadczasowe i eleganckie połączenie czerni i złota to propozycja dla kobiet, które cenią klasę w najczystszej postaci. Oryginalności dodają ekstrawaganckie zdobienia, idealnie współgrające z pięknym połyskiem koloru biżuteryjnego i szlachetnym, tajemniczym kolorem Black Diamond.
1. Zdezynfekuj dłonie oraz paznokcie. Opracuj kształt paznokcia. Użyj bloczka polerskiego w celu zmatowienia płytki. Do odtłuszczenia płytki użyj preparatu Nail Cleaner.
2. Nałóż cienką warstwę lakieru hybrydowego Semilac Base na wszystkie paznokcie. Utwardź manicure w lampie. Następnie nałóż 2 warstwy koloru Semilac 037 Gold Disco. Pamiętaj o zabezpieczeniu wolnego brzegu. Każdą warstwę utwardź w lampie.
3. Używając cienkiego pędzelka do zdobień namaluj kontury płytki kolorem Semilac 031 Black Diamond.
4. Kontynuuj zdobienie wzorując się na stylizacji ze zdjęcia. Zacznij od wolnego brzegu, cały czas używając koloru Semilac 031 Black Diamond. Utrwal wykonane wzory w lampie.
5. Stopniowo wykonaj dalszą stylizację – postępując tak, jak na zdjęciu.
6. W celu wykończenia zdobień nałóż cienką warstwę Semilac Top, który zapewni paznokciom bardzo wysoki połysk, a dodatkowo utrwali stylizację. Pamiętaj o utwardzeniu manicure w lampie.