Ładuję...
Aktualności

Kosmetyczne Rewolucje – nowy program na antenie TVN Style!

Już w najbliższą sobotę (18.05) o godz. 17:40 na kanale TVN Style zadebiutuje wyjątkowy program. „Kosmetyczne rewolucje” niewątpliwie zmienią polską branżę kosmetyczną! To nowa produkcja niosąca ze sobą dawkę fachowej wiedzy, w której metamorfozie zostaną poddane salony manicure. Program poprowadzą Sylwia Gołębiewska oraz Paulina Pastuszak, znane ekspertki w dziedzinie stylizacji paznokci i biznesu.

Widzowie zobaczą prawdziwe oblicze branży beauty w Polsce

Metamorfozy to bardzo lubiany format, który sprawdził się doskonale zarówno w branży gastronomicznej, jak i fryzjerskiej. Teraz wkracza do świata beauty. TVN Style proponuje widzom nowy program – „Kosmetyczne Rewolucje”, który skierowany jest zarówno do właścicieli salonów manicure, jak również do osób korzystających z ich usług. Ta nowość w ramówce, ze względu na wysoki poziom merytoryczny treści, to wiedza w odcinkach dla każdej z nas! Widzowie znajdą w programie odpowiedzi na pytania: jak wykonać profesjonalny manicure hybrydowy, na co zwracać uwagę w salonach, jak prowadzić i promować własny biznes czy też jakich błędów unikać? Program pokaże prawdziwe oblicze polskich salonów manicure – nierzadko nieprawidłowe i wymagające zmian.
Kobiety w Polsce coraz chętniej korzystają z usług kosmetyczek, w zakresie manicure lub pedicure, często zastanawiając się na co zwrócić uwagę – jakość produktów, higienę pracy, a może certyfikaty uzyskane przez daną stylistkę? Program będzie skarbnicą wiedzy w tym zakresie, dbając o bezpieczeństwo klientek i narzucając właścicielom salonów pewne normy, które należy stosować.

Nowy format, nowe prowadzące – powiew świeżości w TVN Style

Prowadzącymi w programie „Kosmetyczne Rewolucje” będą dwie cenione w branży stylistów paznokci, wyjątkowe kobiety – Sylwia Gołębiewska i Paulina Pastuszak, na co dzień związane z Akademią Semilac. Sylwia to pomysłodawczyni i założycielka wspomnianej Akademii, znanego projektu edukacyjno-szkoleniowego dla stylistek paznokci, który stale rozwija się w Polsce i za granicą. Sylwia stawia sobie za cel promowanie kobiecej przedsiębiorczości oraz ich aktywizację zawodową. Dodatkowo, uczestniczy w procesie wprowadzania kosmetyków kolorowych Semilac na rynek. To także wielokrotna finalistka międzynarodowych mistrzostw stylizacji paznokci oraz była instruktorka. Druga prowadząca, Paulina Pastuszak, będąca dyrektorem ds. merytorycznych Akademii Semilac to instruktor stylizacji paznokci z 15-letnim doświadczeniem. Szkoli nie tylko w Polsce, ale na całym świecie - od Meksyku i Peru, przez znaczną część Europy, aż po Tajlandię. Jest laureatką licznych konkursów branżowych oraz jurorem wielu konkursów stylizacji paznokci. Obie panie dostarczą widzom ogrom profesjonalnej wiedzy, odmieniając istniejące salony zarówno pod względem biznesowym, jak i jakości wykonywanych usług. Tym samym dadzą ich właścicielom szansę na pozytywną zmianę. Salony zyskają pełne profesjonalne wyposażenie, a ich pracownicy odbędą serię szkoleń.

 „Kosmetyczne Rewolucje” zaskoczą widzów niezwykłą świeżością! To idealny moment na tego typu format w polskiej telewizji, którego do tej pory nam profesjonalistom manicure brakowało. Powstaje coraz więcej salonów kosmetycznych, jednak wiele z nich nie zachowuje obowiązujących norm i popełnia masę błędów, przez co świadczone usługi nie są bezpieczne. My chcemy pomagać kobietom w uniknięciu większości tych problemów. Zależy nam, aby klientki wiedziały na co zwracać uwagę podczas stylizacji paznokci oraz aby wykonywany zabieg był maksymalnie profesjonalny. W tym programie dostarczymy Wam masę cennych porad, dlatego koniecznie przed telewizor zapraszamy wszystkich tych, którzy interesują się stylizacją paznokci, prowadzą własny biznes lub po prostu korzystają z tego typu usług. Będzie się działo! – mówi Paulina Pastuszak, prowadząca program ”Kosmetyczne Rewolucje”.