Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Ładuję...

Jesienny Multichrom na paznokciach

 Klasyczna wersja tego trendu królowała latem. Obecnie wzbogacamy go przeważnie ciemniejszymi, bardziej stonowanymi i eleganckimi kolorami. Te barwne zestawienia spotkają się z uznaniem fanek kolorowego manicure utrzymanego w subtelnym tonie.Tworząc najpiękniejsze paznokcie na bazie jesiennego Mulichromu na każdy z nich aplikujemy inny kolor, wszystkie jednak powinny delikatnie ze sobą kontrastować. To zapewni bardzo wyszukany i elegancki efekt finalny.

Multichrom rządzi – sprawdź, jak go zrobić w zgodzie z trendami!

Najpiękniejsze paznokcie ubierają się w modne kolory jesieni! A w tym sezonie najlepiej zawrzeć je w nieśmiertelnym Multichromie. W związku z porą roku – oczywiście jesiennym. Czym różni się on od Multichromu, który malowaliśmy na paznokciach cieplejszymi tygodniami? Tym, że przy jego tworzeniu wybieramy kolory na jesień 2017!

Jesienny Multichrom – Semilac uczynił jego gwiazdą legendarną czerwień!

Chcesz mieć modny manicure? Możesz zdecydować się na przykład na jesienny Multichrom. Semilac w proponowanej stylizacji postanowił połączyć legendarny odcień czerwieni z nieśmiertelną szarością i wspaniale pasującym do niej różem. O smaczniejsze zestawienie może być trudno! ￿

Siłą tej stylizacji jest prostota jej wykonania oraz efektowny efekt finalny. Jeśli jesteś fanką minimalistycznego manicure – to opcja dla Ciebie! Lakier hybrydowy Semilac Legendary Red 063 to gwarancja ubrania Twojej kobiecości w klasykę czerwieni, która doprawiona została delikatną szarością Semilac Lady In Grey 141 i osłodzona różem Semilac Sweet Pink 003! Po prostu… mniam!

Czarny lakier hybrydowy – doprawiliśmy go śliwkową słodyczą

Czarny lakier hybrydowy to nasza kultowa propozycja. Klasyczna czerń wspaniale nadaje się do wykorzystania w mroczniejszych stylizacjach, wyraźniejszych wzorach czy w formie tła, by nakładać na niego pyłki lub bardziej kontrastowe barwy. A my postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym, którzy kochają czerń w wersji minimalistycznej. Naszą propozycję wzbogaciliśmy o szczyptę śliwkowej głębi.

Czarny lakier Semilac Black Plum – do czego pasuje?

Czarny lakier Semilac Black Plum to charakterna barwa, która podkreśli Twoje zdecydowanie. Przypadnie Ci do gustu, jeśli jesteś typem mocno stąpającym po chodniku. Nie lubisz niedomówień? Niezdecydowanie nie idzie z Tobą w parze? Masz cywilną odwagę do wyrażania siebie? W takim razie nasz czarny lakier będzie dla Ciebie właściwym towarzystwem.

083 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac Burgundy Wine

099 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac Dark Purple Wine

029 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac Espresso

Jesienne paznokcie Semilac!

Jesienny Multichrom doskonale prezentuje się również na krótkich paznokciach. To zestawienie przypadnie do gustu wszystkim minimalistką zakochanym w jesiennych kolorach lakierów hybrydowych Semilac. Berry Nude sprawdzi się w stylizacjach nieoczywistych, których siła drzemie w niedopowiedzeniach. Czerwony lakier jest bardzo kobiecy, a doprawienie go rdzawą tonacją to obietnica odkrywania barwnej tajemnicy. Jeśli jesteś na to gotowa – poznaj bliżej naszą propozycję!

Czerwony lakier hybrydowy może stanowić podstawy stonowanej stylizacji. Modnej i eleganckiej – bez dodatkowych zdobień.  Nasz brązowy lakier hybrydowy Semilac Dark Chocolate to prawdziwy strzał w dziesiątkę i rozkoszny rarytas w palecie barw. Jest wyrazisty, ale nie krzykliwy. Pasuje do wielu stylizacji, bo lubi towarzystwo. Mnogość jego wykorzystania przy tworzeniu manicure jest wręcz nieograniczona! A jeśli tak – warto przyjrzeć mu się z bliska!

005 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac Berry Nude

030 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac Dark Chocolate

128 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac

519 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac SemiBeats by Margaret Full Orange