Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC

Porady

Jaka lampa do hybryd?

Wybór lampy do manicure hybrydowego oraz żelowego nie jest prosty. Na szczęście przygotowaliśmy dla Was zestawienie wszystkich lamp Semilac. Czytajcie do końca!

Czy lakier hybrydowy wyschnie bez lampy UV?

Nie, lakiery hybrydowe w przeciwieństwie do lakierów klasycznych cechują się bardzo długą trwałością - aż do 21 dni. W związku z tym, że nie wysychają przy kontakcie z powietrzem - wymagają utwardzania w lampach uv lub uv/led. Światło UV w lampie powoduje wiązanie się merów w polimery, które zapewniają trwałość lakierowi. Następuje zmiana stanu z płynnego w stan warstwy twardej. Ten proces nazywamy polimeryzacją.

Jaką lampę do hybryd wybrać?

Na rynku znajdziecie wiele lamp do manicure. Przy wyborze lampy, która służyć Wam będzie praktycznie co dwa tygodnie, warto wybrać tę, która ma: długą żywotność, posiada gwarancję oraz ma wystarczającą moc by utwardzić wszystkie produkty, które znajdują się w Waszych kuferkach.

Jaka lampa do hybryd jest najlepsza?

Na to pytanie nie ma jednej oczywistej odpowiedzi. Rekomendujemy zakup lamp u sprawdzonych marek, które mają tysiące klientów. Daje to gwarancję tego, że lampy są używane zarówno w domowych warunkach jak i w salonach kosmetycznych. Tak jak wyżej wspomnieliśmy, najlepsza lampa do hybryd to przede wszystkim taka lampa, która utwardza szybko wszystkie Wasze produkty.

Która lampa do hybryd lepsza uv czy led?

Wszystkie dostępne aktualnie lampy Semilac to najnowsze technologicznie lampy UV/LED, które posiadają dwie długości fali przez co utwardzają wszystkie żele oraz hybrydy Semilac. Daje Wam to pewność, że kupując lampę Semilac, utwardzicie w niej każdy produkt Semilac. Na rynku znajdziecie również lampy UV, które wymagają wymiany żarówek (średnio co 3-6 miesięcy, w zależności od intensywności użytkowania) oraz lampy LED, które posiadają tylko jedną długość fali przez co nie utwardzą każdego produktu. Przykładowo – utwardzają tylko żele LED.

Jakiej mocy lampa do hybrydy?

Aktualnie w swojej ofercie posiadamy lampy o mocach znamionowych: 9W, 24W, 36W oraz 48/24W. Wybierając moc lampy należy się kierować jej zastosowaniem. Jeśli będzie ona używana głównie w warunkach domowych to moc 9W czy 24W jest wystarczająca. W przypadku ciągłej pracy w salonie kosmetycznym, na różnych typach produktów (hybrydy, ale również żele), warto wybrać lampę o mocy co najmniej 36W lub więcej.

Lampa do hybryd 9W

Nowoczesna lampa LED 9W. Stanowi idealny wybór dla osób, które chcą wykonywać manicure hybrydowy w zaciszu własnego domu.

Diody LED najnowszej generacji, pozwalają na utwardzenie wszystkich lakierów hybrydowych marki Semilac.

Po wciśnięciu przycisku ON/OFF lampa uruchomi się na 30 sekund.

Po długotrwałym przyciśnięciu przycisku ON/OFF lampa uruchomi się na 60 sekund.

Żywotność 30 000 godzin.

24 miesiące gwarancji.

Lampa do hybryd 24W

Utwardza wszystkie lakiery hybrydowe oraz żele Semilac.

2 tryby utwardzania: 30 sekund i 60 sekund, utwardza kolory w 30 sekund, natomiast kolory bardzo mocno napigmentowane (np. 001, 016, 031, 149, 150, 151) oraz żele Semilac w 60 sekund.

Połączenie światła LED oraz UV (365 nm + 405 nm) utwardza wszystkie żele i lakiery hybrydowe Semilac

Czujnik uruchamiający lampę po umieszczeniu dłoni, wraz z automatycznym wyłącznikiem.

Żywotność do 30 000 godzin.

24 miesiące gwarancji.

Lampa do hybryd 36W

Prawdziwy diament wśród lamp. Występuje w dwóch kolorach: czarnym oraz białym. Idealnie utwardza lakiery hybrydowe i żele Semilac.

Zobacz lampę z bliska:

Dodatkowo wyposażona jest w czujnik ruchu z automatycznym wyłącznikiem (aktywny po jednorazowym wciśnięciu przycisku, po dwukrotnym wciśnięciu automatycznie sami włączamy dany tryb).

Urządzenie odznacza się bardzo cichą pracą.

Odczepiany spód to gwarancja jeszcze lepszego odbijania światła oraz komfortowego czyszczenia.

Lampa świetnie sprawdzi się przy codziennym użytku w gabinecie kosmetycznym.

Żywotność do 50 000 godzin.

24 miesiące gwarancji.

Druga propozycja to lampa 36W UV

Tradycyjna lampa cyfrowa wyposażona w cztery 9 wattowe świetlówki. Oferuje bardzo korzystny stosunek jakości do ceny (49,99zł). Utwardza żel UV i lakier hybrydowy Semilac.

Wyposażona w automatyczny wyłącznik czasowy; oferuje trzy tryby pracy: 120 sekund, 180 sekund oraz pracę ciągłą.

Pamiętajcie, że w tej lampie wymieniamy żarówki (średnio co 3-6 miesiące), w zależności od stopnia użytkowania.

Żarówki do lampy UV.

Gwarancja 24 miesiące.

Lampa do hybryd 48W/24W

Stworzona z myślą o stylistkach paznokci - profesjonalna lampa UV LED 48/24W. Mocna lampa do hybryd i żeli.

Pozwala na wybór mocy, zwiększając tym samym efektywność energetyczną i żywotność urządzenia. Ergonomiczna architektura lampy pozwala na umieszczenie w środku od razu całej dłoni i błyskawiczne utwardzenie poszczególnych warstw produktów aplikowanych na płytce paznokcia.

Magnetyczny spód ułatwia czyszczenie oraz pracę ze stopami, a wysokiej jakości wentylator zapewnia optymalne chłodzenie.

Urządzenie zostało wyposażone w czujnik ruchu, automatycznie uruchamiający proces.

Lampa pozwala na utwardzenie wszystkich lakierów hybrydowych oraz żeli UV marki Semilac.

Żywotność 30 000 godzin.

24 miesiące gwarancji.

Gdzie kupić lampę do hybrydy?

Jeśli już wybraliście swoją lampę to możecie ją kupić w kategorii Lampy LED.

Jak wiecie, w naszym sklepie obowiązuje DARMOWA wysyłka do każdego zamówienia od 50 zł.

Jeśli poza lampą potrzebujecie pozostałych produktów by rozpocząć swoją przygodę z manicure hybrydowym to polecamy sprawdzić nasze gotowe zestawy startowe, w których znajdziecie wszystkie niezbędne produkty.

Ile kosztuje dobra lampa do hybrydy?

Koszt lampy jest uzależniony od zastosowanej technologii oraz mocy. Lampy Semilac kosztują od 39,80 zł za lampę LED/UV 9W do 192 zł za lampę LED/UV 48/24W.