Ładuję...
Porady

Jaka lampa do hybryd?

Wybór lampy do manicure hybrydowego oraz żelowego nie jest prosty. Na szczęście przygotowaliśmy dla Was zestawienie wszystkich lamp Semilac. Czytajcie do końca!

Czy lakier hybrydowy wyschnie bez lampy UV?

Nie, lakiery hybrydowe w przeciwieństwie do lakierów klasycznych cechują się bardzo długą trwałością - aż do 21 dni. W związku z tym, że nie wysychają przy kontakcie z powietrzem - wymagają utwardzania w lampach uv lub uv/led. Światło UV w lampie powoduje wiązanie się merów w polimery, które zapewniają trwałość lakierowi. Następuje zmiana stanu z płynnego w stan warstwy twardej. Ten proces nazywamy polimeryzacją.

Jaką lampę do hybryd wybrać?

Na rynku znajdziecie wiele lamp do manicure. Przy wyborze lampy, która służyć Wam będzie praktycznie co dwa tygodnie, warto wybrać tę, która ma: długą żywotność, posiada gwarancję oraz ma wystarczającą moc by utwardzić wszystkie produkty, które znajdują się w Waszych kuferkach.

Jaka lampa do hybryd jest najlepsza?

Na to pytanie nie ma jednej oczywistej odpowiedzi. Rekomendujemy zakup lamp u sprawdzonych marek, które mają tysiące klientów. Daje to gwarancję tego, że lampy są używane zarówno w domowych warunkach jak i w salonach kosmetycznych. Tak jak wyżej wspomnieliśmy, najlepsza lampa do hybryd to przede wszystkim taka lampa, która utwardza szybko wszystkie Wasze produkty.

Która lampa do hybryd lepsza uv czy led?

Wszystkie dostępne aktualnie lampy Semilac to najnowsze technologicznie lampy UV/LED, które posiadają dwie długości fali przez co utwardzają wszystkie żele oraz hybrydy Semilac. Daje Wam to pewność, że kupując lampę Semilac, utwardzicie w niej każdy produkt Semilac. Na rynku znajdziecie również lampy UV, które wymagają wymiany żarówek (średnio co 3-6 miesięcy, w zależności od intensywności użytkowania) oraz lampy LED, które posiadają tylko jedną długość fali przez co nie utwardzą każdego produktu. Przykładowo – utwardzają tylko żele LED.

Jakiej mocy lampa do hybrydy?

Aktualnie w swojej ofercie posiadamy lampy o mocach znamionowych: 24W, 36W oraz 48/24W. Wybierając moc lampy należy się kierować jej zastosowaniem. Jeśli będzie ona używana głównie w warunkach domowych to moc 24W jest wystarczająca. W przypadku ciągłej pracy w salonie kosmetycznym, na różnych typach produktów (hybrydy, ale również żele), warto wybrać lampę o mocy co najmniej 36W lub więcej.

Lampa do hybryd 48W/24W

Stworzona z myślą o stylistkach paznokci - profesjonalna lampa UV LED 48/24W. Mocna lampa do hybryd i żeli.

Pozwala na wybór mocy, zwiększając tym samym efektywność energetyczną i żywotność urządzenia. Ergonomiczna architektura lampy pozwala na umieszczenie w środku od razu całej dłoni i błyskawiczne utwardzenie poszczególnych warstw produktów aplikowanych na płytce paznokcia.

Magnetyczny spód ułatwia czyszczenie oraz pracę ze stopami, a wysokiej jakości wentylator zapewnia optymalne chłodzenie.

Urządzenie zostało wyposażone w czujnik ruchu, automatycznie uruchamiający proces.

Lampa pozwala na utwardzenie wszystkich lakierów hybrydowych oraz żeli UV marki Semilac.

Żywotność 30 000 godzin.

24 miesiące gwarancji.

Gdzie kupić lampę do hybrydy?

Jeśli już wybraliście swoją lampę to możecie ją kupić w kategorii Lampy LED.

Jak wiecie, w naszym sklepie obowiązuje DARMOWA wysyłka do każdego zamówienia od 69 zł.

Jeśli poza lampą potrzebujecie pozostałych produktów by rozpocząć swoją przygodę z manicure hybrydowym to polecamy sprawdzić nasze gotowe zestawy startowe, w których znajdziecie wszystkie niezbędne produkty.

Ile kosztuje dobra lampa do hybrydy?

Koszt lampy jest uzależniony od zastosowanej technologii oraz mocy. Lampy Semilac kosztują od 149,00 zł za lampę LED/UV 24W/36 do 299 zł za lampę LED/UV 36W/54.