Ładuję...
Porady

Hybrydy na lato – 4 najmodniejsze kolory

Najnowsze trendy wśród stylizacji paznokci mówią, że manicure został przejęty przez intensywne i nasycone kolory. Nie wiesz, które z lakierów hybrydowych będą najlepsze na paznokcie na lato? Zostań z nami, a zdradzimy Ci aż 4 barwne odcienie, dzięki którym będziesz mogła się pochwalić naprawdę modnymi paznokciami na lato 2019. Na początku jednak przypomnij sobie najnowsze trendy wśród stylizacji, wracając do artykułu: Paznokcie na lato 2019 – co jest modne? 4 letnie trendy Semilac. Jeśli już będziesz wiedziała, który manicure jest numerem jeden, możesz poznać kolory, które świetnie wpasują się w modne paznokcie na lato. Gotowa? Zaczynamy!

Różowo mi..

Różowo mi..

No i jest! Przed Tobą nasza pierwsza perełka wśród lakierów hybrydowych – idealna na paznokcie na lato 2019. Dlaczego tak uważamy? Różowy lakier hybrydowy 555 Semilac Pink Bang to niezwykle intensywny i soczysty odcień, który świetnie prezentuje się samodzielnie, ale zmalowanie modnej stylizacji w trendzie Neon Zoo, nie będzie stanowiło dla niego problemu. Ta neonowa barwa kojarzy nam się z upragnionym urlopem, ale w wielkim stylu! W końcu takie ładne paznokcie na lato to propozycja dla pewnej siebie i zdecydowanej kobiety. Jesteś nią? Postaw na Pink Bang, a każdego dnia staniesz się stuprocentową gwiazdą. Jeśli wybierasz się na wesele, na którym chcesz błyszczeć i zastanawiasz się, czy ta stylizacja będzie pasować jako paznokcie do różowej sukienki – nasza odpowiedź brzmi: oczywiście!

Chcesz poznać inne paznokcie na wakacje? Przygotowaliśmy jeszcze kilka absolutnych hitów na to gorące lato.

Niebieska fala

Niebieska fala

Potrzebujesz chwili wytchnienia podczas dni spędzonych w biurze? Powoli brak Ci już energii i nie możesz doczekać się, kiedy w końcu rozpoczniesz urlop? Dobrze to znamy. Z myślą o Tobie powstał ten intensywnie niebieski lakier hybrydowy 557 Semilac Blue Hit. Jego głęboka i mocno nasycona barwa sprawi, że szybko przypomnisz sobie zbliżającą się kąpiel w morzu. Rozwiązanie idealne na długie dni spędzone  przed służbowym laptopem. Jeśli jednak te paznokcie do pracy są dla Ciebie zbyt intensywne, to może kolejny, nieco subtelniejszy lakier hybrydowy, Ci się spodoba. Poznasz go już za chwilę.

Podmuch fioletu

Podmuch fioletu

Jeśli jesteś wielbicielką fioletowych paznokci – na pewno urzeknie cię ten odcień. Lekko rozbielony, delikatny i subtelny kolor fioletu zamknięty w lakierze hybrydowym 559 Semilac Violet Blast. Czy nie jest on wspaniały? Sprawdzi się idealnie w trendzie Pastel Blink. Wystarczy, że zestawisz go z błyszczącym akcentem w postaci lśniących linii lub innych delikatnych i błyszczących zdobień. Spróbuj też wykorzystać go przy paznokciach ombre, które wciąż nie tracą na popularności. Jak sama widzisz, barwa ta, mimo swojej delikatności, pozwoli Ci wyczarować równie zjawiskowy manicure, co pozostałe kolory z kolekcji Super Cover. Z tymi lakierami hybrydowymi eleganckie paznokcie na lato, masz jak w banku.


Energia pomarańczy

Energia pomarańczy


Na końcu naszego zestawienia nie mogło zabraknąć jednak krzykliwej pomarańczy, o której mogłaś dowiedzieć się już z poprzedniego artykułu o letnich trendach. Ten kolor jest tak zjawiskowy, że nie sposób go pominąć i w tym zestawieniu. Pomarańczowe paznokcie hybrydowe na lato to prawdziwy must have sezonu. Kolor pomarańczowy jest bowiem symbolem chęci do życia i zwiększonej motywacji do działania, a czy właśnie to nie symbolizuje upragnionego lata i wakacji?

Przedstawiliśmy Ci 4 najmodniejsze kolory, ale to nie wszystkie barwy, które naszym zdaniem sprawdzą się idealnie jako modne paznokcie na lato. Poznaj pozostałe 2 lakiery hybrydowe z kolekcji Super Cover, które znajdziesz tutaj.

Daj nam koniecznie znać, czy zrobiły one na tobie takie samo wrażenie, jak omówione przez nas barwy. Później zabierz się za zmalowanie modnych paznokci na lato. Już nastał ten czas!