Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Ładuję...

Hybrydy - co musisz o niej wiedzieć?

Przydatne triki w manicure hybrydowym. Bądź sprytna, dowiedz się więcej i ciesz się swoim manicure hybrydowym dłużej! Wskazówek udziela wykwalifikowana stylistka paznokci Agnieszka Ściepura
 
Koniec z wymagającymi kolorami
Lakiery hybrydowe Semilac o numerach 001, 016 i 031 są mocno napigmentowane, dlatego nakładaj bardzo cienkie warstwy i utwardzaj je 2 razy dłużej niż pozostałe kolory.
Szybciej i wygodniej
Dzięki użyciu Semilac Top No Wipe czas poświęcony na wykonanie manicure hybrydowego skróci się. Top No Wipe po utwardzeniu nie pozostawia warstwy dyspersyjnej. Dzięki niemu zyskasz spektakularny efekt „mokrych paznokci”!
Zabezpieczanie folii transferowej
Po przyklejeniu folii transferowej warto nałożyć 2 warstwy Topu, który lepiej zabezpieczy Twój manicure. Każdą z warstw należy oddzielnie utwardzić w lampie.
Umiejętne zmywanie warstwy dyspersyjnej
Aby szybko i skutecznie usunąć lepką warstwę pozostałą po utwardzeniu, przyłóż do płytki wacik nasączony Semilac Nail Cleaner-em, chwilę przytrzymaj i pociągnij w dół paznokcia.
Przechowywanie lakierów
Nigdy nie stawiaj lakierów w pobliżu lampy do utwardzania (zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu manicure). Może przez to zgęstnieć jego konsystencja, w wyniku czego utrudniona będzie aplikacja lakieru.
Perfekcyjny mat
Semilac Top Mat będzie jeszcze bardziej matowy, gdy zostanie utwardzony w lampie UV (a nie LED). Koniecznie wstrząśnij go przed użyciem.
Niezawodne pędzelki
Nowe pędzelki do zdobień warto przemyć przed pierwszym użyciem wacikiem nasączonym Semilac Nail Cleaner-em, w celu zmycia z nich warstwy ochronnej. Praca z pędzelkami będzie bardziej komfortowa – po ich użyciu koniecznie je
wyczyść.
Wykorzystywanie sprytnych trików nie tylko umili, ale i usprawni wykony nie tylko umili, ale i usprawni wykonywanie manicure hybrydowego. Dzięki tym poradom Twoje paznokcie będą oszałamiająco piękne, a proces ich zdobienia stanie się samą
przyjemnością!